Velká vánoční soutěž s Gaming Professors je tady!

Chcete si zasoutěžit? Herní web Gaming Professors nás požádal, až jim trochu pomůžeme s jejich vánoční soutěží, tak čtěte a vyhrávejte!

Je známo, že v České republice naděluje dárky ježíšek, nicméně tenhle rok na to nebude sám. Herní web Gaming Professors totiž pořádá velkou vánoční soutěž, která udělá radost třeba hráčům videoher, deskovek nebo vášnivým čtenářům. Těšit se tak můžete na stovky parádních cen všech možných druhů!

Český herní magazín Gaming Professors působí téměř tři roky a každý den své čtenáře informuje pomocí novinek o dění z herního světa. Jednou z hlavních náplní redaktorů jsou recenze her, deskovek, ale i knih. Na webu také najdete rozhovory se samostatnými tvůrci her.

Celá redakce je tvořena vášnivými hráči, kteří chtějí vykouzlit úsměv na tváři svým čtenářům a zároveň jim ukázat vděk za jejich již dlouho trvající podporu. Proto se rozhodli již podruhé uspořádat velkou vánoční soutěž, ve které můžete soutěžit o stovky různých cen. Kompletní seznam dárků naleznete zde.

Účast v soutěži je jednoduchá. Stačí dát „To se mi líbí“ na Facebooku Gaming Professors, následně dát „lajk“ pod soutěžní příspěvek, který ještě sdílejte (ať mají možnost se zúčastnit soutěže i vaši kamarádi) a nakonec napsat jakýkoliv komentář. Nyní už stačí jen si přát jaký dáreček si chcete odnést. Hodně štěstí.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď