Comic Coní trailerojízda

Comic-con jako obvykle přifrčel s hromadou nových fajnových trailerů na očekávané snímky a některé z nich se tak představily vůbec poprvé, takže by se hodilo aspoň jedno malé shrnutí toho nejpodstatnějšího, co bylo v této oblasti k vidění.

Sebevražedný oddíl

Tahle týmovka už to má za pár a brzy vletí do kin, ale stejně ještě přichází s předlouhým trailerem na závěr. Nic extra už v tom ale netřeba hledat, protože celou tu praštěnou skvadru už celkem důvěrně známe, kampaň na tenhle film totiž patří k těm výživnějším. Takže poslední nádech a pak vzhůru do kinosálů.

Justice League

Je tu první upoutávka na Justice League. A protože na pořádný trailer zatím nejspíš ještě moc materiálu není, tak toho zase tak moc zajímavého neuvidíme. Mě osobně z toho všeho nejvíc těší, že se nejspíš konečně našla ta pravá ikonická role pro Jasona Momou, která mu sedne jako zadel na hrnec. Ostatní se teprve uvidí, tahle první vlaštovka zatím mnoho nenapoví…

Wonder Woman

S trailerem na sólovku téhle sexy Amazonky už je to lepší a nahrnula se tu rovnou hromada akce a v ní vagón zpomalovaček, ale ani tenhle trailer mi nepomohl rozřešit otázku, jestli tohle bude slušná, ale poněkud bizarní příbuzná podívaná prvního Kapitána Ameriky (nějak tu lesklou barevnou kočku s mečem uprostřed zablácených zákopů a tříštivých šrapnelů pořád nemůžu skousnout), nebo jen další z řady nepovedených pokusů prosadit superhrdinku do sólovky.

Lego Batman film

A polívčičku si přihřál i ten plastový Batman z lega, který se celkem v pohodě drží toho, co se načrtlo a představilo v Lego příběhu.

Doktor Strange

Nevím, jak to přesně Marvel dělá, že to dělá líp než většina ostatních, ale dělá to skvěle. U nich téměř co film, to událost, škobrtnutí se v tom lesku prostě ztratí. Doktor Strange pouze potvrzuje, že další film tohohle studia bude zase s napětím očekáván. Zase je to něco jiného, zase něco neotřelého. A k tomu skvostně padnoucí Benedict Cumberbatch proti Madsi Mikkelsenovi. Já osobně se těším jak svíňa.

Fantastická zvířata a kde je najít

Další představení postpotterovského příběhu, ale pořád nic extra, co by o filmu něco řeklo.  Redmayne a Farrell vypadají v pohodě, potterovská kouzelnická nálada taky, konečně i ta retro atmosféra je super, ale jinak – kdy už se tam začne něco zajímavého dít? Když už ne v trailerech, tak snad aspoň pak ve filmu…

King Arthur: Legend Of The Sword

Sláva, představuje se nám nová verze Artuše. Krásná práce, tady totiž trailer perfektně servíruje všechno, co je potřeba, a dělá naprosto jasno. Ovšem na jednom si smlsnu. Já Ritchieho nenávidím. Jeho styl režírování možná sedí k těm jeho praštěným černohumorným gangsterkám, ale tím to asi tak hasne. Pro mě už stačil zmršit největší detektivní legendu a teď ještě nově i rytířskou legendu. Fakt mi tam chybí už jen to, aby Djimon Hounsou měl černý brejle a kolem krku pět zlatých řetězů. Pravdou ale je, že si tuhle chujovinu stejně nenechám ujít, protože to sice vypadá na naprosté šílenství, ale bude to epické šílenství a pár kebulí se tam evidentně taky usekne. Hlavně musím zapomenout, že to je Artuš, pak to možná se skřípěním zubů půjde…

Blair Witch

Největším trailerovým překvapením je určitě sequel Záhady Blair Witch. O existenci snímku totiž nikdo moc nevěděl. Teaser sice již nějaký čas existuje, ale je krásně zamaskován jako snímek s názvem The Woods, takže pro mnohé byl tento nový trailer důvodem k radosti. Nebo možná také ne, protože zase nic tak extra zajímavého nepřinesl a jede přesně v linkách slavného a přelomového prvního dílu, který ale těžil především z originality. A jak ukázal i český Ghoul, dnes už to samé na oslavné fanfáry nemusí stačit.

Kong: Skull Island

A je tu můj osobní trailerový vítěz. Skull Island se představuje parádní atmosférickou ukázkou a rozhodně vzbuzuje velkou pozornost. Budu asi stopadesátý, kdo napíše, že ta sedmdesátková válečná atmosféra je super, ale ona je fakt zatraceně super a hlavně v moderní době už značně neokoukaná. Traileru vládne všudypřítomný Samuel L. Jackson, ale ten chlap se prostě ne a ne omrzet. Mám sice celkem velkou slabost pro Jacksonův přeakčnělý remake, ale tohle je někde úplně jinde a z několikrát provařeného námětu dělá zase originál, a to se cení.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď