Prach a broky online zahájí Loupežnický bál

Od 5.srpna budou online ke shlédnutí Prach a Broky. A tvůrci to oslaví Loupežnickým bálem!

Plakát_PAB_balUž od Vánoc mohli diváci shlédnout v několika desítkách kin nový český nezvislý film Prach a Broky. Tahle drsná hodinová pohádka se však zdaleka nepromítala ve všech městech, a tak fanoušci jistě ocení, že se 5. srpna film uveřejnění online.

A to není všechno. Kulturní spolek Rosenthal, který za filmem stojí, se rozhodl to oslavit ve velkém stylu a v den uveřejnění svolal Loupežnický bál!

Ten by se sice měl konat v hostinci uprostřed divokých brdských lesů, to ale není zrovna praktické, a tak organizátoři zvolili místo, které se k tomu alespoň přibližuje; bál proběhne v Praze v Pavilonu Grébovka v Havlíčkových sadech, a to 5.srpna od 19:00.

Na této mimořádné události se budou vyskytovat všichni tvůrci filmu, ale také všichni herci ve svých filmových kostýmech. Návštěvníci jsou vyzváni, aby i oni dorazili v kostýmu – kdo přijde v loupežnickém úboru, dostane vstup zdarma. Jako hlavní bod programu je závěrečná projekce filmu pod širým nebem na čelo Pavilonu a jeho zveřejnění online.

A o čem film vlastně je? Prach a Broky se točí okolo krásné, ale kruté Hraběnky a jejího střetu s bandou sedmi loupežníků, mezi nimiž jsou i taková esa jako Lotrando nebo Rumcajs.  Tvůrci vsadili na estetiku klasických českých pohádek, která je spojená s akčními bitkami a drsnějším příběhem tarantinovského ražení – zkrátka taková pohádka pro dospělé.

Aktuality o Loupežnickém bále můžete sledovat na FB události.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď