Zveme vás na křest Vesmíru s čokoládou – již 15. října

Milovníci temných příběhů a fandové fantastiky vůbec,
srdečně vás zveme na na pražský křest knihy Vesmír s čokoládou od Jany Rečkové (in memoriam) a Jiřího Dluhoše, který se uskuteční 15. října od 19 hod v kavárně Dark Velvet (Dark Velvet Cafe bar, Husitská 677, Praha 3). Těšte se na úvodní divadelní skeč na téma Kosmologické účinky čokolády, po níž bude následovat samotný křest, jehož se ujmou kmotři Františka Vrbenská a Josef Pecinovský. Během ceremoniálu dojde na rituální čokoládové občerstvení a následně i na drobný raut a autogramiádu za účasti Jiřího Dluhoše. Samotná kavárna Dark Velvet má velmi atraktivní interiér i nabídku specialit z menu, takže si tu určitě každý přijde na své. Přijďte si s námi udělat pěkný večer nad dobrou knížkou!

Fantasy Planet si vás, ctěné čtenáře, dovoluje pozvat na křest knihy, jejímž jsme mediálním partnerem!

A při té příležitosti budete mít příležitost pobesedovat si i snaší redaktorkou, Zuzkou Hlouškovou, která má v celé akci prsty.

 

Tak tedy:

Milovníci temných příběhů a fandové fantastiky vůbec,

srdečně vás zveme na na pražský křest knihy Vesmír s čokoládou od Jany Rečkové (in memoriam) a Jiřího Dluhoše, který se uskuteční 15. října od 19 hod v kavárně Dark Velvet (Dark Velvet Cafe bar, Husitská 677, Praha 3). Těšte se na úvodní divadelní skeč na téma Kosmologické účinky čokolády, po níž bude následovat samotný křest, jehož se ujmou kmotři Františka Vrbenská a Josef Pecinovský. Během ceremoniálu dojde na rituální čokoládové občerstvení a následně i na drobný raut a autogramiádu za účasti Jiřího Dluhoše. Samotná kavárna Dark Velvet má velmi atraktivní interiér i nabídku specialit z menu, takže si tu určitě každý přijde na své. Přijďte si s námi udělat pěkný večer nad dobrou knížkou!

 

 

Na setkání se těší

Veselá partička z Nakladatelství Fortna

Zuzka, Honza, Martin, Dáša a Františka

 

“Sex je jenom jiná forma čokolády,” říká Matias Veddinstrael, jedna z hlavních postav příběhu.

O knize:

Vesmír s čokoládou je nádherný sci-fi příběh o velmi zvláštních dětech se schopností měnit svět kolem sebe, z autorského šuplíku Jany Rečkové (in memoriam) a jejího syna Jiřího Dluhoše. Společně stvořili svět, kde platí jiné zákony fyziky a kde se vše točí kolem tabulky čokolády. Svět, kde být desetiletým buclíkem či baculkou může být výhra. Tajemná atmosféra na začátku knihy má své neopakovatelné kouzlo a okamžitě vás vtáhne do děje!

Kniha má formát B6, 500 stran, brožovanou vazbu a černobílé ilustrace uvnitř z pera mladičké kreslířky Lenky Kmoníčkové. Obálku ilustroval Jaroslav Svoboda a pojal ji – jak jinak – s mírnou nadsázkou. Knihu je možné zakoupit na pultech knihkupectví, nebo na našem e-schopu s možností vybrat si velmi zajímavé bonusy (např. všechny 4 svazky antologie Žen s… za výrazně nižší cenu, stylové záložky aj.). K prvním sto objednávkám navíc přibalíme dárkovou čokoládku! Bližší info na: https://efortna.cz/obchod/

Oficiální anotace:

Představte si zemi, kde lidé žijí v městských státech jako Irluginne nebo Glegennord v moderní civilizaci ne nepodobné té naší a užívají si jejich výhod. Na své druidské předky už dávno zapomněli. Pak se ale na venkově začnou ztrácet ze spíží potraviny, a následují nevysvětlená zmizení buclatých dětí, obvykle za podivné bouře. Úřady jen mlží a bulvár má konečně o čem psát, ale kromě nových zámků na dveře s tím nikdo nic nedělá. Teprve až záhadní mackové dobydou Glegennord i s jeho Muzeem výživy, hlásajícím zdravý životní styl v podobě štíhlé linie, lidé si konečně vzpomenou na město Čumaliva a jeho potomky bájných druidů, kteří by možná mohli pomoct proti doslova „macaté“ hrozbě.

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď