Blíží se třináctý Eroticon

V září se koná kde co – ze všech CONiášů, ŽižConů a dalších adeptů se skoro točí hlava. Ale i 1. října bude kam vyrazit – konkrétně na už 13. Eroticon.

Dnes již kultovní Eroticon je akce primárně zaměřená na eroticky laděná témata ve sf/f literatuře. Letos již potřinácté nabízí zábavu nejen všem příznivcům sci-fi a fantasy, ale i dalším nadšencům a zvědavcům. Těšit se můžete na přednášky na neotřelá témata, inspirativní workshopy, fantasy folk rockový koncert, divadelní představení, módní přehlídku, malování na tělo, taneční lightshow a spoustu zábavy. Máte-li rádi sci-fi, fantasy a erotiku, na téhle akci rozhodně nesmíte chybět! Vítány jsou také nejrůznější f/sf, případně cospaly kostýmy.

Celou akcí bude provázet moderátor přímo ďábelský. Hosty a přednášejícími budou oblíbené spisovatelky Františka Vrbenská a Lucie Lukačovičová, fotografka a autorka cyklu Magnólie Hanina Veselá a mnoho dalších. Šušká se také o křtu nového kontroverzního románu Kristiny Haidingerové, která debutovala v roce 2014 mrazivým hororem z Finska Ti nepohřbení. Jako drobnou ochutnávku přinášíme krátký trailer:

KDY: sobota 1. října, 13:00–23:00

KDE: divadlo Kámen, Nekvasilova 625/2, 186 00, Praha – Karlín. Nejlépe se tam dostanete ze stanice metra (B) Invalidovna nebo ze zastávky tramvají 3 a 8.

ZA KOLIK: Vstupenky se zlevněným vstupné (150 Kč) si můžete zakoupit zde, za plnou cenu (170 Kč) je bude možné koupit také na místě u svůdné pokladní a uvaděčky.

Podrobný rozpis akce je k dispozici na průběžně aktualizovaných webových stránkách Eroticonu, které jsou průběžně aktualizovány. Pokud si nechcete nechat ujít žádnou novinku, můžete také sledovat FB stránky události.

Eroticon IMG_1179
Fotografie: Hanina Veselá
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

8 komentářů

 1. Mezi hosty na poslední chvíli přibyl ještě jeden – spisovatelka Vilma Kadlečková nám dá ochutnat ukázku z dlouho očekávaného Mycellia. Koluje šeptanda, že prý to budou erotické scény 🙂
  Zde anotace:
  http://eroticon.us/program/

 2. Co je to tleto na tleté fotce? Nějaký mušketýr?

 3. Pokud mě paměť neklame tak mylady alias zpěvačka skupiny Sucuba. Ale kostýmy mušketýrů jsou také vítány 😀

 4. Tak takhle to dopadlo! Ženské se za mušketýry převlékají a po večerech tropí neplechu po výčepech! Kdyby radši do ruky motyku popadly a bandory okopávaly! Ale jen houšť, jak říká staříček Jemlichaj od nás ze vsi! Až se vám tleta “civilizace” rozpadne, tak s hubou otevřenou budete koukat!

 5. to Podchaljuzin: Erotická představa dělnice u soustruhu mě nikdy příliš nerajcovala. Nicméně taková vyvinutá dojnice, opřená o tu motyku a naostro…

  to Nera: To není kritika jen obecný povzdech: Některý ty přepisy slov z latiny jsou prostě strašný. U nás na Moravě třeba Sukuba znamená: “Jsem Kuba”. Sucuba – to už je cool emerickej Cuba! 🙂 Milan Nakonečný ve svém Lexikonu magie používá přepis sukkuba. Koho zajímá víc, přečte si zásadní knihu Les incubes et les succubes. (Delassus J. Paris 1897).

 6. to KarelC: Všechny ženské jsou sukkuby 🙂 Jen z člověka sílu a peňonze vysávají! U nás ve vsi byl jeden, Kviklič se jmenoval, a ten celých deset let bandory poctivě pěstníroval, kopejku ke kopejce střádal, aby si mohla vzít jistou Marfu Děrevnici. A jen bylo po obřadě, Marfa hubu otevřela a mlela a mlela, práci mu nakládala, peníze utrácela, až už to nebožák nevydržel, vzal ponkajznu, zasekl jí Marfě do hlavy a sám se oběsil v přístěnku! Byli svoji necelý měsíc! Inu, jak se říká: Chceš li strojit pohřeb, stroj nejprve svatbu!

 7. to Podchaljuzin: Místo toho jí měl udělat dítě. To ženskou spolehlivě zaměstná a udrží v chalupě. 🙂

 8. to KarelC: No, nevím. Jistá Grapula Petrovna od nás ze vsi má dětí deset a hubu taky od rána do večera nezavře. V chalupě pravda sedí, ale to hulákání se nese na dvě versty daleko! Ještě že jejího manžela, zbožného Křiviče, poctil Hospodin tou milostí, že na něj den před svatbou seslal hluchotu, takže spolu v bázni boží žijí již dvacátým ročkem!

Zanechat odpověď