Larry Correia bude mít v Praze autogramiádu

Autor populárních sérií Lovci monster a Grimnoirské kroniky přijede u příležitosti vydání své novinky do Prahy. Jeho fanoušci tak mají jedinečnou možnost se s ním osobně setkat.

Autogramiády budou dokonce dvě, obě v pátek 22. 4. První akce proběhne v Paláci knih Luxor v 16:00 hod., následovat bude druhá autogramiáda ve vinhoradském knihkupectví Fantasya od 18:00 hod. Na obou Correia představí svou novinku Okovy války, třetí díl Grimnoirských kronik.

 

Larry Correia

Americký spisovatel a fanoušek zbraní. Vyrůstal na malé farmě v El Nido v Kalifornii. Vystudoval ekonomiku a účetnictví. Byl ale také knihkupcem, střeleckým instruktorem, majitelem obchodu se zbraněmi či se zabýval armádními dodávkami.

První román napsal na univerzitě, ovšem spokojený byl až s Lovci monster s. r. o. (Monster Hunter International, 2007). Vydavatelé rukopis zprvu odmítali, proto se ho Correia rozhodl vydat vlastním nákladem. Zanedlouho upoutal pozornost nakladatelství Baen, a následně se jeho kniha stala bestsellerem.

Kromě cyklu Lovci monster má rozpracovány ještě série Grimnoir Chronicles a Dead Six, z nichž druhou píše ve spolupráci s Mikem Kuparim.

Correia (Luxor)

Correia Fantasya

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď