FPÚ pátrá, radí, informuje (3.)

Během Velikonoc se i mezi deskovkami narodilo několik mláďátek, čí lépe řečeno pěkně vzrostlí klackové, a tak tu pro vás máme jejich rychlý přehled.

  • Blackfire už nám stihl poskytnout Quadropolis, na kterou si u nás můžete přečíst i plnou recenzi, ale ve zkratce vám můžeme sdělit, že je to docela velká hra, jednoduchá na naučení a ne úplně jednoduchá na hraní, přitom pro děti i dospěláky… Prostě nad ní se někdo zamyslel hlavou a po vás bude chtít totéž!

 

  • Mindok přivítal Feztovního ducha – novou variaci na oblíbenou hru s duchem Balduinem a různými předměty. Zůstává duch, flaška a myš, přibyl soudek a fez, a to vše je zapakováno do festovní plechové krabičky!

 

  • REXhry se vytasily s typicky velikonoční hrou Ovce: Boj o pastviny, v níž má být ovce ovci vlkem a snažit se vyblokovat protivníka, aby sama získala co možná největší pastvinu s nejzelenější travičkou, nejpestrobarevnějšími kytičkami a nejstonožkovatějšími stonožkami – dobře, to už jsme přehnali, motiv hry končí u těch pastvin, ale co naděláte, je jaro a mláďátka nám lezou na mozek (a na nervy). Jo, a taky už je k dispozici rozšíření pro Malá velká království: Úsvit hrdinů!

 

  • Blackfire se právě postaral o tečku za dnešním FPÚ-PRI: Mysterium už je skladem! Oceňovaná paranormální detektivka z panství Warwick, kde se skupinu vyšetřovatelů snaží dovést k rozluštění strašlivého zločinu duch, je tím pádem k dispozici komplet v češtině!
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď