FPÚ pátrá, radí, informuje (4.)

Novinky, nováčci a novačky na naší deskoherní scéně:

MINDOK naskladnil rozšíření k oblíbenému Port Royalu. Zahráli jsme a uznáváme: je to bezva. Není to tak přelomové, jako byl sám PR ve své době, ale je to dobré a zábavné. Kromě toho, že tady vstupují nově do hry kontrakty (a nové lodě a postavy), tak měkoňové ocení kooperativní mód a tvrdoňové naopak hru pro jednoho, kterou si mohou ztížit až na hranici uhratelnosti!

MINDOK se též konečně okotil (nebo by bylo na místě napsat „oduševnil“?) s Feztovním vydáním Ducha. Zatím jsme viděli jen krabičku: je hezká, bílá, plechová, a obsahuje ducha, lahev, soudek, myš a fez, pod který se vždy nějaký z předmětů schová – ale co, jak a proč budeme teprve zkoumat!

REXhry se rozhodly šlápnout do lechtivých party her. Zatím není jisté skoro nic, ani to, jestli stopa, kterou v nich zanechají, bude otisk lehounké nožky japonské školačky, nebo špinavý vzorek kanady stopadesátikilového redneka, ale třeba se stane zázrak a přídomek „erotická“ opravdu nebude znamenat „trapná“!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď