FPÚ pátrá, radí, informuje (6.)

Hlavní zpráva: Každým dnem, každou hodinou už do vydavatelství MINDOK dorazí pokračování rozebrané Minutové říše: Legendy.

Legendy budou mít proměnlivý hrací plán, lepší grafiku a hlavně nejde o rozšíření, takže předchozí titul ke hře nebudete potřebovat.

Kromě toho MINDOK už nabízí Boží zboží od autora Port Royalu…

…a právě spustil akci Tábory 2016, v rámci které nabízí balíček her pro dětské tábory za výhodnou cenu. Nabídka je ovšem omezená, proto nechť zájemci neváhají, neboť kdo pozdě chodí, svému klidu za deštivých dnů škodí.

Dvě zprávy dorazily z Blackfiru: ta dobrá je, že na pulty se vrací Psí život, ta špatná, že bude o dvě stovky dražší. Momentálně jednáme o tom, zda bychom vám mohli přinést recenzi na tuto skvěle vypravenou hru.

Třetí Blackfiří zprávou je příslib hry Celestie na léto. Princip putování lodí mezi oblačnými světy má být jednoduchý, takřka rodinný, krásně vypravený a podle prvních ohlasů velmi dobře vymyšlený.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď