Middle-earth: The Lidless Eye

Tato rozšiřující sada vám umožní, postavit se na stranu zla ve Středozemi.

Middle-earth: The Lidless Eye je expanze, kterou můžete hrát jak samostatně, tak v kombinaci s již dříve vydanými kartami. Na rozdíl od The Wizards, nebudete hrát jednoho z kouzelníků, ale jednoho z devíti prstenových přízraků. Vašim úkolem bude shromáždit dostatečně sil, aby temný pán mohl zahájit útok na svobodný svět. The Lidless Eye můžete koupit jak ve starterech, tak v boostrech. Ve starteru je celekem 76 karet: 3 vzácné, 12 neobvyklých, 24 fixních a 37 běžných. V boostru je tradičně 15 karet. Celá expanze obsahuje celkem 418 karet. Fixní set karet ve starteru obsahuje důležité karty, bez kterých se hrát nedá. Protože fixních sad existuje pět, je v každém starteru vyříznuto okénko, kterým vidíte na karty. Celková pravidla zůstala převážně stejná, liší se hlavně v pohybech družin, ty mohou být před zraky ostatních obyvatel Středozemě skryté či odkryté. Vyhrát můžete počtem vítězných bodů, zabitím soupeřova vůdčího nazgula nebo dopravením Jednoho prstenu k Sauronovi. Zajímavou variantou je souboj mezi hráčem The Wizards a The Lidless Eye. Jak je u této karetní hry zvykem, ilustrace jsou na velmi vysoké úrovni. Jména jako John Howe a Ted Nasmith mluví za vše. Middle-earth: The Lidless Eye je velice zajímavou variantou Middle-earth a díky ní se hra stává variabilnější a zábavnější.
Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

  1. MeCCG-LE
    Opravdu je článek datovaný 30.3.2001 ?? Pokud ano, zdá se mi poněkud pasé. Zmínit se o LE v době, kdy hra přestala vycházet už před dvěma roky (?). Viděl jsi ostatní expanze ? Jen tak cvičně : The Dragons, Dark Minions, Against the Shadow, The White Hand, The Balrog. A ještě jedna poznámka, The Lidles Eye už téměř není k sehnání (pokud vůbec). Ale dík, že jste se o MeCCG alespoň zmínili :-).

  2. Zadny text nebyl uveden – asi nekdo zmackl tlacitko Odeslat drive, nez neco napsal – to se stava…

  3. Zadny text nebyl uveden – asi nekdo zmackl tlacitko Odeslat drive, nez neco napsal – to se stava…

  4. Zadny text nebyl uveden – asi nekdo zmackl tlacitko Odeslat drive, nez neco napsal – to se stava…

Zveřejnit odpověď