Čtrnáctý ročník Eroticonu klepe na dveře (18+)

Zveme vás na exkluzivní akci. Na programu bude, jak asi tušíte, erotika ve sci-fi a fantasy. Eroticon jež po čtrnácté nabízí neotřelou zábavu nejen všem příznivcům těchto žánrů, ale i dalším nadšencům a zvědavcům. Nudit se rozhodně nebudete.

Letos se můžete těšit nejen na známé autory a oblíbené přednášející, ale i na zajímavé hosty, inspirativní workshopy, tanec a poprvé také na galavečer plný překvapení. V jeho průběhu vystoupí přední česká riggerka Edna a v závěru zazní koncert čtyřnásobnou ženskou energií nabité skupiny Euphorica.

Ale zpět na začátek. Vše zahájí vernisáž obrazů Zdeňka Svobody, který je autorem kresby plakátu tohoto ročníku. Celou akcí vás bude provázet náš moderátor Master Peyrac. Těšit se můžete na úžasnou neopakovatelnou atmosféru, dvě samostatné linie přednášek a workshopů a poutavý doprovodný program, v němž nebudou chybět šermířská vystoupení, gastroworkshop, možnost nechat se pomalovat a vyfotit se akreditovaným fotografem či tombola.

Podrobný rozpis akce je k dispozici na webových stránkách Eroticonu, které jsou průběžně aktualizovány.

Jo a nezapomeňte, že Eroticon je přístupný od osmnácti let, takže děti, ale i domácí mazlíčky, nechte doma. Vzhledem k zaměření akce bude po celou dobu návštěvníkům zakázáno fotografování, vše bude ale dokumentováno akreditovanými fotografy.

 

KDY: Sobota 30. září 2017, 10:00 – 22:00
KDE: Klub Kotelna, který najdete na adrese: Služeb 3a, 100 00 Praha 10 – Strašnice

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď