Frost, prvotina Oskara Fuchse, se vrací v novém (hezčím) kabátku

Válečný mág Zikmund Frost je zpátky. A navíc v novém, přepracovaném, vydání! A aby bylo jasné,jak Fuchsův debut vypadá v novém,přidáme i krátkou ukázku.

Anotace:

Válečný mág Zikmund Frost se místo prohánění sukní musí zase jednou věnovat práci pro Organizaci, což mimo jiné obnáší eliminaci čarodějů a dalších potvor. Někdo na něj ale přichystal podraz. Zdánlivě běžná akce v brněnském pavilonu Anthropos se proto zvrhne v krvavou lázeň. Aby toho nebylo málo, na scénu přichází opravdu mocný hráč z dávné minulosti. V Býčí skále u Adamova tak po staletích opět zní nejen bušení kladiv, ale i zoufalý křik rituálních lidských obětí. Jisté je, že než Frost zjistí, kdo za tím vším stojí, bude muset vystřílet ještě hodně zásobníků. A taky přivolat posily. Naštěstí ví, kde je hledat. Na historickém pomezí Čech a Moravy stával v bažinách hrad Krotenful. A strážil jej někdo, s kým skutečně není radno si zahrávat.

Info o knize:

Titul: Frost

Autor: Oskar Fuchs

Ilustrace na obálce: Žaneta Kortusová

 

2., přepracované vydání

200 stran

Cena: 169 Kč

Nakladatel: Nakladatelství Epocha

 

A slibená ukázka:

Frost_UKAZKA

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď