Novinka nakladatelství Golden Dog – Agentura: Střepy minulosti

Po knize Agentura: První tým se na trh dostává její pokračování – Agentura: Střepy minulosti. Události druhé dílu navazují tam, kde první skončil, a dál rozvíjí příběh Katharine, šílené japonské asasínky, a Ivoryho, kněze s problémy s vírou a téměř božskými schopnostmi

Katharine a Ivory se vzpamatovávají ze setkání s nacisty, při němž přišli o svého parťáka, ne až tak nesmrtelného Vipera. Ten sice dál s Katharine komunikuje ze záhrobí, ale tým musí mít tři členy. Je tedy potřeba najít nového parťáka, což se neobejde bez létajících kulek.

Hledání nového člena je i pátráním v minulosti ve snaze vytvořit tým, který bude fungovat, kde se na trojice bude moct spolehnout. Agentura není tak silná, jak se tvářila, už vůbec ne jednotná. Katharine a Ivory ze sebe budou muset dostat to nejlepší, aby přežili. A jak už si zvykli, pořádně neví, do čeho vlastně jdou.

Kniha Agentura: Střepy minulosti vychází 18. března 2019.

Ukázku najdete zde:

ukazka-agentura2

ANOTACE

Minulost se vrací. Ivory ani Katharine nejsou schopni se přenést přes to, co se jim stalo, a hledají sami sebe. Navzdory tomu musejí fungovat jako tým. Cesta k sebepoznání je i cestou k utužení týmu. Týmu, jemuž chybí jeden člen. Tři jsou podmínka. Skrz krvavé vzpomínky a krutou minulost Katharine a Ivory hledají nového parťáka, o němž vůbec nic neví.

Martin Štefko: Agentura: Střepy minulosti

Obálka: Janiko (https://www.deviantart.com/janiko-neko-chan)

Fotografie: Petr Karafiziev (https://www.facebook.com/My6Element/)

Grafická úprava: Michal Březina

Formát: brožovaná, 260 stran

Žánr: akční žánr s prvky sci-fi a fantastiky

Cena: 250 Kč

 

O AUTOROVI

Martin Štefko na základní škole psaní neměl rád, ale jakmile se seznámil s pány Herbertem, Kingem, Dickem a dalšími, uvědomil si, že má v hlavě světy, které chce objevovat. A tak nakonec začal sám ťukat do klávesnice. Nejprve tvorba směřovala do šuplíku, později se snažil publikovat, hlavně povídky.

Kniha Mrtví kráčí po zemi (2014) se stala jeho prvním vydaným románem, vzápětí byla následována knihami Nikdy se nepřestala usmívat (2015), Agentura 1: První tým (2016), Mrtví kráčí po zemi: Život v ráji (2017) a Zatracenci (2018), jež vyšly pod nakladatelstvím Golden Dog.

Své povídky publikoval ve sbírkách Sto hororů ve sto slovech, Za tebou a Poslední polibek a dalších. Starší povídky pak ve sbírkách Pěna dějin, Technokouzla anebo ve sborníku 66+6 hororů ve sto slovech. Věnuje se i psaní článků, především pak recenzím zaměřeným na komiksovou a filmovou tvorbu.

Osobní stránky: www.martinstefko.com

Facebook profil: https://www.facebook.com/MartinStefko

Instagram: @martinstefko (https://www.instagram.com/martinstefko/)

Hororový web: www.horor-web.cz

Komiksový blog: www.comics-blog.cz

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď