Iluze Michaely Beránkové se dere na svět. Podpoříte ji?

Oslovila nás další začínající autorka – Michaela beránková hledající podporu pro svoji knihu. Pojďme si ji krátce představit! Třeba vás přesvědčí a připějet en ajejí financování.

Od 16.11 do 16.12 běží crowdfundingová kampaň, prostřednictvím které se vybírají peníze potřebné na vydání knihy a na zaplacení práce redaktorky, korektorky, sazečky a grafičky. Pokud se do 16. prosince nevybere dostatek peněz, kniha nevyjde a peníze se všem přispěvatelům vrátí zpátky. Kampaň probíhá na stránce www.bit.ly/KupIluzi

Anotace:

Na Zemi nastal Den zániku. Slunce se zvětšilo a povrch na Zemi se proměnil ve vyprahlou pustinu. Poslední obyvatelé přežívají uvnitř silového pole na území bývalé Evropy. U mnoha z přeživších se v důsledku magnetických změn začaly projevovat paranormální schopnosti, které jim i ostatním pomáhají přežít v nehostinných podmínkách.

Hlavní postavou knihy je Solara Nee‘lová, členka organizace strážců zvané Sádky. Jejich úkolem je rozložit skupinu povstalců snažící se zpochybnit ochranný účel silového pole, protože podle nich není potřeba a vláda lidem lže. Když se Solara potká s vůdcem povstání Kylem Riodem, je nucena přehodnotit vše, co dosud pokládala za pravdu.

Ukázku najdete na odkaze

https://issuu.com/pointapublishing/docs/iluze_beletrie_moderni/2

 

O čem v knize píšu
Iluze vykresluje budoucnost v izolaci silového pole poté, co Slunce zestárne a změní se v červeného obra. Je to příběh o odvaze, síle mysli a čistého záměru. V tom je tato kniha inovativní a jedinečná.

Pro koho je kniha určena
Kniha je určena především pro dospívající dívky. Myslím si ale, že si v ní najde něco každý, kdo má rád fantasy literaturu s prvky sci-fi a trochou romantiky. I když připouštím, že se v ní občas docela vyžívám. 🙂

Pár slov o mně
Miluju psaní, ráda se nechávám unášet fantazií a do svých knih vkládám kus sama sebe. Při psaní si pouštím hudbu z filmů – pomalou, rychlou – a to mi pomáhá se do příběhu maximálně vžít a navodit tu správnou atmosféru. Pak ztrácím pojem o čase, stávám se hlavní hrdinkou a vykonávám v jejím těle pouť za štěstím.

Momentálně jsem na mateřské dovolené, jinak pracuji v laboratoři. Ráda čtu (jsem schopná přečíst stovky stránek za den) a kreslím pastelkami portréty a různé abstrakce. Také se zajímám o channelling (napojení se na bytosti mimo tento svět) a lidskou duši, o svět za závojem reality, jak ji známe.

Proč jsem knihu napsala
Měla jsem vizi. Vizi, jak bych mohla podat svou představu o tom, jak žijeme, a vykreslit svoje vnímání „matrixu“ v neopakovatelném příběhu z budoucnosti plném nadpřirozených schopností. To je něco, co přímo miluju, když člověk mávne rukou, a už to lítá. 🙂

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď