Navštivte pokus o autorsko-interpretační rekord ve veřejném a online čtení

Tak tohle tu ještě nebylo! Michal Gulyáš se pokusí překonat autorsko-interpretační rekord ve veřejném a online čtení. Čeká na vás nezapomenutelných sedm hodin!

Akce se koná dne 23.4. 2019 v sále Vinohradského pivovaru Korunní 2506/106, 101 00 Vinohrady od 15 hodin do 22 hodin. Všichni jste srdečně zváni, přijďte vytvořit tomuto pokusu co nejlepší atmosféru!

V roce 2005 Michal Gulyáš napsal a v roce 2016 vydal sci-fi román JUSA VID – POSEL V BOUŘI ČASU odehrávající se v roce 1951 v Československé lidové republice (Praha – Malá strana), v Sovětském svazu (Moskva – Kreml – Lubjanka – Sibiř) , na planetě Samtung Ura Uz a i jinde ve vesmíru – a právě tato kniha bude hlavním aktérem autorského čtení!

Jako herec a speaker dokumentárních filmů se Michal Gulyáš rozhodl vytvořit český rekord v délce veřejného a online autorského čtení, kdy po dobu cca 7 hodin bude svůj román sám a bez přerušení interpretovat (pouze s několika kratičkými přestávkami vyplněnými hudbou), ovšem jako profesionální herec scénicky, což znamená, že hlasem/interpretačně, bude také všechny postavy po celou dobu hrát. Předěly kapitol bude vyplňovat hudba Petera Smékala složená pro tuto akci. Kromě scénických prvků simultánní scény trojího charakteru a atmosféry prostředí budou také symbol příběhu spoluvytvářet tématické obrazy Michala Těhela namalované pro papírové vydání knihy a připravované natáčení filmové verze románu.

odkaz na upoutávku:

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page