Nové video a informace k Mass Effect: Andromeda

Při příležitosti EA Play 2016 se uvolnilo nové video k očekávanému pokračování série Mass Effect. Krom tradičních prohlášení o vytrvalé práci celého týmu a o snaze udělat pro hráče maximum, se nám přislíbilo pár věcí:

– Maximální svoboda – Hra by měla hráči poskytovat mnohem větší svobodu v rozhodování než doposud, ať už jde o to, jak budete hrát, kam půjdete nebo jak se tam dostanete.

– Nové světy – Není žádnou novinkou, že nový díl na původní trilogii přímo nenavazuje. Vydáme se do nové galaxie a tak nás čeká spousta dosud neobjevených planet, druhů a nejspíš i problémů. Že bychom místo politikaření začali spíše objevovat?

– Ještě lepší herní zážitek – ME: Andromeda jako první hra ze série bude nejen přístupná na nejnovějších konzolích PlayStation 4 a Xbox One, ale také poběží na Frostbite Enginu (stejně jako Star Wars Battlefront nebo Battlefield 1).

Všechno to zní samozřejmě skvěle a očekávání fanoušků rostou do výšky. Technický pokrok pro tvůrce her ovšem není volbou, nýbrž nutností, a větší svoboda už nám jednou slibována byla. Doufejme, že se tentokrát nedočkáme jen různě barevných filtrů, ale že nám na stole přistane spíše svět ve stylu Dragon Age: Inquisition. Nemilou zprávou v závěru je pak odložení data vydání. Hry se evidentně dočkáme až v prvním čtvrtletí roku 2017.

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď