Trailer k datadisku Zaklínač: Krev a víno

Studio CD Projekt Red konečně představilo trailer k druhému datadisku Zaklínače: Divoký hon, který vyjde již na konci tohoto měsíce. Veškeré informace a video slibují, že to bude stát za to.

Bílý vlk tentokrát zamíří do nového kraje, Toussaintu, kde na něj čekají nové zakázky a povinnosti. Vývojáři hráčům slibují kolem 30 hodin hraní, přes 90 questů (včetně hledání pokladů a drobných vedlejších úkolů), 30 nových zbraní a 20 nových příšer. Podobně jako u Srdce z kamene, i v tomto datadisku se objeví nový řemeslník pro úpravu a vylepšení zbrojí. Doufejme, že bude užitečnější než runotepec v Srdci z kamene. Skalní fanoušci v teaseru a traileru pravděpodobně poznají některé ze zbrojí z prvního a druhého herního Zaklínače. Změnou měl projít i strom vývoje postavy, který má obohatit dvanáct nových schopností (znamení aard na zmražení protivníků a nechat je následně vybuchnout). S novým regionem nepřichází jen nová monstra, ale i zcela nový soundtrack. Geralt by měl dokonce vlastnit svou vlastní vinici, kterou si budou moci hráči upravit dle své chuti (dekorovat obrazy, knihami, zbraněmi apod.). Některé informace naznačují, že by našeho hrdinu na této usedlosti mohli navštívit někteří ze starých známých.

To a mnohem více přinese 31. května datadisk Krev a víno. Nevím jak vy, ale my se určitě těšíme.

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď