Vyšel trailer na Resident Evil: Final Chapter

Co bychom si bez drsňačky Alice počali. Vždyť už si mnozí zdejší čtenáři možná ani nepamatují, jaké to bylo, když v kinech ještě neběžel žádný díl téhle série.

S Resident Evil to jde od desíti k pěti, ale pořád je to mimořádně úspěšná herní adaptace, která se potuluje po kinosálech už od roku 2002. Mila Jovovich se z vyjukané mladé krasotinky během té doby proměnila v ostřílenou (doslova) čtyřicítku a nyní se příběh Alice konečně uzavírá finálním šestým dílem. Pomineme, že kdyby se zrychlily všechny zpomalovačky, mohla z toho být krásná trilogie.

Trailerům na Resident Evil, obvykle na úvod parodujících konzumní reklamní spoty, se nedá upřít vtip a nápaditost (kéž by se to samé dalo říct i o samotné sérii). Úvod nového traileru s motorkou a Guns N’ Roses jak z dokonalého amerického snu o Route 66 není výjimkou a vyvolává pocit, že se díváte na úplně jiný film. Že to tak není, se dozvíte hned vzápětí, protože to totiž jinak zatím vypadá… že to prostě bude úplně to samé jako vždycky, akorát to na konci skončí. Konečně.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď