Pokračování původního komiksu pro dospělé Želvy Ninja: Menu číslo 2

Známe je všichni. Známe je ale doopravdy? Leonardo, Rafael, Michelangelo a Donatello se v Čechách proslavili jako hrdinové kresleného seriálu pro děti. Původní komiks Želvy Ninja, určený dospělým, ale u nás začal vycházet až letos. Generaci dnešních třicátníků přenáší zpátky do doby bez tabletů a dálkových ovladačů a jejich děti se s želvami poznávají rovnou v podobě, která obrovský fenomén odstartovala. Do knihkupectví a trafik se nyní dostává želví menu s číslem dvě.

01

“*Je překvapující, že i třicet let poté je tu taková spousta fanoušků. S Želvami přišel do styku každý jinak – ať už to byl původní komiks, videohry, kreslené série anebo zfilmované verze. Když jsme někde na vystoupení, chodí za námi pro podpisy dospělí lidé s hračkami z dob, kdy jim bylo šest let. Na našich akcích potkáváme rodiče, letité fanoušky Želv, i jejich děti, které Želvy teprve objevují. A všichni na sobě mají ty kostýmy! To je naprosto ohromující*,“ říká jeden z autorů kultovního komiksu Eastman.

Druhé číslo Želv Ninja je ještě nabušenější než to první. Dozvíme se kam se poděl mistr Tříska a odhalíme původ tajemné látky, která zmutovala Želvy. Přitom si jen tak odskočíme na mezigalaktické hry na Triceratonu. A hádejte, kdo je vyhraje.

Želvy Ninja: Menu číslo 2 vychází 9. září a bude k dostání v e-shopu vydavatelství Comics Centrum, v knihkupectvích a v trafikách. Komu chybí jednička, může si ji objednat na www.comicscentrum.cz.

 • Název: Želvy Ninja: Menu číslo 2
 • Pořadí vydání: 1.
 • Autoři: Kevin Eastman, Peter Laird
 • Překlad: Václav Dort, Hana Studeničová
 • Rozsah: 160 barevných stran
 • Vazba: brožovaná s matným lakem

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

3 komentářů

 1. Vím…
  …že je to tady nepopulární, ale mě prostě fakt tohle retro bavilo a na nové želváky se těším.

 2. to Corvus:
  Proč nepopulární? Komiks je to super!

  Já konkrétně proti komiksům od CC nic nemám, ale nelíbí se mi některé jejich vydavatelské způsoby.

Zveřejnit odpověď