Vyjde Kurva velký Sin City? Frank Miller potřebuje přízeň čtenářů

Frank Miller, to je legenda komiksového žánru. Od roku 1991 jeho noirové Sin City plné krásných žen a hnusných mizerů oslovilo tisíce čtenářů a právě na ty teď apeluje tuzemské nakladatelství Comics Centrum. Vydá všech sedm dílů Sin City v jednom mohutném svazku o 1360 stranách, ale vyžaduje k tomu pomoc čtenářů.

frank-miller-kurva-velky-sin-city

„Výrobní náklady jsou obrovské, proto jsme nuceni vložit osud Kurva velkýho Sin City do rukou našich zákazníků. Když si knihu předem objedná a zaplatí dostatečné množství čtenářů, tak vyjde, v opačném případě bohužel ne,“ říká ředitel nakladatelství Comics Centrum Václav Dort.

Kurva velký Sin City bude mít dvojnásobně velký rozměr, než je u komiksů obvyklé, bude vážit 6 kilogramů a jeden výtisk se bude prodávat za 2200 korun. Pokud tuto částku do konce května zaplatí 300 čtenářů, umožní to, aby titul během druhé poloviny června vyšel.

„Zatím se vydání této obrovské Sin City bible připravuje jen ve Spojených státech, byli bychom tak vedle nich zatím jediní na světě. Věříme, že Miller má v Česku dostatek fanoušků a podaří se to,“ dodává Václav Dort.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 komentář

  1. Už jen necelá stovka knížek!!!
    No tak kupujte lidi. Už jen necelá stovka knížek zbývá!!!

Zanechat odpověď