Zaklinač Geralt z Rivie v komiksové podobě!

Jistě všichni znáte hlavního představitele povídek polského autora Andrzeje Sapkowskeho – zaklínače Geralta z Rivie. Doufáme, že tedy mnohé z vás potěší informace o tom, že se chystá komiksové vydání příběhu Zaklínač! Více informací v tomto článku!

Zde máte možnost prohlédnout si prvních 8 stránek z komiksu Zaklínač. Do komentářů vepište své poznámky, jakékoliv. Pokud máte zájem ovlivnit možnost prodeje komiksu ve formě obrázků stažených z Internetu, z placené sekce serveru ORIGAMI, neváhejte a zahlasujte v anketě v pravém sloupci.

 


1

2

3

4

5

6

7

8

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. Bubliny
  Urcite by to chtelo upravit dialogy v bublinach. A nemluvim jenom o opraveni te spousty pravopisnych chyb. A az by se to delalo, tak by to chtelo lepsi lettering a ne to tam jen tak naskrabat. Pravidelnejsi obrysy bublin by take nebyly k zahozeni.

 2. Ano, ten autor by mě taky zajímal… No, co k tomu? Nepřináší to vůbec nic nového. Je to takové nemastné, neslané… skoro mám pocit, že tomu chybí nějaký náboj, nějaký duch, je to jenom překreslená povídka, kterou napsal někdo jiný. Chtělo by to nějakou inovaci, kterou by to překročilo původní dílo… Co si o tom myslíte Vy, ostatní…?Jinak ty obrázky nejsou nejhorší, i když by mohly být i lepší…A když už jsme u těch komixů, neodpustím si jednu soběstřednou poznámku, znáte komix Pán Prstenů, co vyšel v Imladris? Co na něj říkáte?

 3. Komiks PP
  Roggy, na tvuj komiks nejde nic rict… :o) Hodne povedena, silena ujetost. :o)

 4. Tak to jméno mi nic neříká, ale budu si na něj dávat pro příště bedlivý pozor 🙂

 5. kresba je nekvalitni. nema to naboj, svih. texty jsou na velmi nizke urovni.

 6. Komentář.
  To, co můžete vidět, je první, zcela divoká verze LUPOVA Zaklínače. Komiks přešel mnoha úpravami a je zvláště po textové stránce předělán. Z defintivní, originální podoby Zaklínače přinese ukázky v nejbližší době server ORIGAMI Komiks.

 7. názor
  1-Geralt nema byt zadny krasavec, ale tohle je hladovy graveir..2-souhlasim z predeslymi komentari, je to jen prekreslena povidka bez nejakeho zabarveni. Veskerou Sapkowskeho tvorbu znam skoro nazpamet, a stejne tak vetsina zajemcu o tento komiks, takze by to chtelo prinest budto extra kresbu, nebo vypravet povidky z trochu jineho pohledu.3- drzim palce

 8. Bude to v pohodě, ale chce to dovychytat nelogičnosti.obr.8 “Říkají mi Geralt”, “z Rivie” …”Dobrá Geralte podle přízvuku pocházíš z RIVIE” To bylo důležité aby mu to připoměl :o)Podle scénáře to Geralt řekl první.

 9. Kdyz to porovnam s temi uchylnymy obrazky z puvodne planovaneho komiksu (asi rok a pul zpet, nebo uz je to vic?), je tohle poklad..co na tom ze geralt vypada jako zombie…:-)

 10. to:Honza
  jo, problém se čtením bublin mám i já:o), ale tohle asi nebude nelogičnost, spíš jsi to četl ve špatném pořadí.

 11. Pane bože!!!!
  Mám pocit, že kresba ujde jen pro ty co nečetli A.S. a nemají ani páru o tom kdo byl Geralt z Rivie. Text v bublinách je hrozný, nemluvě o těch pravopisných chybách.Andrzej Sapkowski si měl dávat pozor, jak prodal práva na svoje dílo!!!!

 12. Na tohle koupena prava stoprocentne nejsou :o) Jde spise o fanouskovsky projekt, ktery lze domluvit se Sapkowskim jen tak u piva, si myslim :o)

 13. nevím jestli to je dobrej nápad.konkrétně Geralta si já představuju jinak

 14. Ta kresba se mi vubec nelibi, ale ocenuju ten napad vubec udelat comix.

 15. ZOMBIE!!!!
  Dobře, Geralt má být trochu poblednejší, ale tohle?!?!?!? hehe… Ten určitě denně rozbíjí zrcadla v domnění že je tam ghůl… Tohle je narostá hrůza… dialogy hrozný a takřka nečitelný, děj bez duše a Geralt… nemám dalších poznámek… snad jen CO TO JE (cenzurováno)?!!!!!!!!!!!!!!!

 16. hi, I´m from Poland, as you know the fatherland of Sapkowski, and I must admit that the comics is quite impressive. I liked the interpretation. A co fajniejsze mimo że po Czesku napisane to wszystko rozumiałem, ciekawe czy Wy też rozumiecie co ja tu teraz piszę 😉 pozdrowienia wszytkim entuzjastom prozy AS-a. Sława !!!

Zveřejnit odpověď