Novinky z Crwe

Crew přichází s dalšími novinkami, které potěší srdce komiksového fanouška: novým Batmanem a prequelem k Sandmanovi.

pcs_0-1465832834 Sandman: Předehra

Po celém vesmíru je znám pod bezpočtem jmen. Kdekoliv existuje život, on a jeho šest nestárnoucích sourozenců usměrňují síly, které ho utvářejí. Je Sen z rodu Věčných. Píše se rok 1915. A vesmír má skončit.

pcs_1-1465832519Po pětadvaceti letech od vydání prvního sešitu se vrací zachmuřený hrdiny v zbrusu novém příběhu! Příběhu, který předchází událostem první knihy a ve kterém musí Sandman zjistit, kdo zabil jeden z jeho aspektů… a taky zabránit konci vesmíru. A co horšího – musí se setkat se svými rodiči!

V grafickém románu Sandman: Předehra se mistr moderní fantasy Neil Gaiman vrací ke králi snů v prvním dlouhém příběhu po bezmála dvaceti letech – v úchvatném “předkračování” původní desetidílné ságy Sandman, ilustrovaném slavným J. H. Williamsem III. a kolorovaném Davem Stewartem. V tomto luxusním hardcoveru najdete krom sebraných šesti sešitů časopiseckého vydání i 40 stránek bonusů o všech aspektech vzniku komikus, alternativní obálky i Williamsův skicář.

Překlad: Viktor Janiš
Počet stran: 224
Cena: 799 Kč

Pebal-vaz.indd

Batman: Rok nula – Temné město

Superpadoušský hádankář Riddler způsobil výpadek proudu, zhasl všechna světla v Gothamu a je jen otázkou času, než se pod rouškou nekončící tmy rozhodnou jednat i další kriminální živly. Batman a Jim Gordon jsou okolnostmi přinuceni spolupracovat, aby Gotham zachránili nejen před Riddlerovými zvrácenými hříčkami, ale i před mnohem nenápadnějším, avšak stejně smrtícím nepřítelem – mužem přezdívaným Doktor Smrt.

033-054.inddProslavená dvojice autorů z čela žebříčku bestsellerů New York Times, Scott Snyder a Gregg Capullo, zakončuje příběh Batmanových počátků ve strhujícím dramatu města sraženého na kolena. Začtěte se do Batmana, Knihy páté: Roku nula – Temného města!

Překlad: Martin Antonín
Počet stran: 256
Cena: 799 Kč (váz.) / 599 Kč (brož.)

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď

Novinky z Crwe

Novinky z Crwe

Novinky z Crwe

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď