Drizzt se vrací -a s ním i jeho společníci!

A další novinka, tentokrát s přívlastkem legendární.
Drizzt do´Urden se vrací – a bude to pořádná jízda.

Anotace

Sága R. A. Salvatoreho, která pronikla do žebříčku bestsellerů New York Times, pokračuje návratem temného elfa Drizzta Do’Urdena do Gauntlgrymu, kam se spolu se starými přáteli vydává zachránit Bruenorova věrného štítového trpaslíka, který byl proměněn v upíra. Drizzta a jeho spojence však nečeká pouze nebezpečná cesta Temnými říšemi a hrozba, kterou představují tamní nemrtví, navíc musí projít kolonií drowů, kteří by nejraději viděli Drizzta Do’Urdena mrtvého.

Info o knize

R. A. Salvatore: Noc lovce

Série: Forgotten Realms: Kodex společníků 1

Žánr: fantasy

Překlad: Kateřina Niklová

Formát: brož., 145×205 mm

Počet stran: 384

Cena: 349 Kč

 

 

O autorovi

R. A. Salvatore

Jeden z nejpopulárnějších fantasy autorů současnosti. Ačkoli má na kontě řadu vlastních sérií (Válka démonů, Šarlatový stín, Kroniky Ynis Aielle aj.), skutečný úspěch mu přinesla až sága Legenda o Drizztovi, kterou zasadil do RPG světa Forgotten Realms. Podobně si vedly i jeho knihy z univerza Star Wars. S manželkou a třemi dětmi žije v Massachusetts.

 

 

Cyklus Legenda o Drizztovi

Svět Forgotten Realms je stejně nádherný jako nebezpečný. Jedněmi z nejobávanějších tvorů, kteří ho obývají, jsou temní elfové, tzv. drowové – bytosti propadlé temnotě. Pouze Drizzt se vymanil z předurčení své rasy a bojuje proti zlu, útlaku a nepřátelům, z nichž mnohé stvořila nečistá magie.

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď