HANINA VESELÁ: KREV TEČE VŽDYCKY ČERVENÁ

Pokud si chcete na Vánoce trochu upatlat dárky krví, pak pro vás máme zajímavý knižní tip.
A tentokrát i s listovací ukázkou, která poví mnohem víc než tisíc anotací (i když tu jsme pro jistotu přihodili také!).

Kdo usedne na trůn Plavenského císařství? Zájemců je mnoho, ale jen málokdo je natolik schopný a nedotknutelný, aby mu vydržela hlava na krku a zároveň pozadí na trůnu více než pár dnů. Ale vždy se najde někdo další, protože moc je jako droga. Přinese větší úspěch hrubá síla, magie nebo prosté charisma působící na obyčejné lidi?

Název knihy nikomu nezůstane nic dlužen. Připravte se na spletité vztahy s krvavým koncem, notnou porci intrik a řežbu, po které si budete muset dát panáka. Krev teče vždycky červená je samostatný román, který s sebou nese šest set stran textu, doplněného o půvabné ilustrace a propracované mapy. Kniha má pevnou vazbu s krásným přebalem od Martiny Pilcerové a potěší zejména fanoušky Hry o trůny nebo Pirátů z Karibiku.

Anotace:

Doby, kdy Plavena byla chudou rybářskou zemí, jsou dávno pryč. Dnes je z ní koloniální velmoc s císařem jako jediným svrchovaným vládcem. Ačkoliv ve stínu jeho majestátu blednou samotné hvězdy, i on jednou zemře. A co se stane pak? Za koho se postaví armáda? Jak se zachová mocná pozemková aristokracie?  Co udělá vlivná klika magiků z Východluní? Když dvůr začíná připomínat harém, vraždy a intriky jsou pro šlechtice rutinní záležitostí a mír je křehký jako sklo, přichází čtyři hrdinové. Princezna Sagjidara uprostřed rodových povinností snící o cizokrajných dálkách. Telepatka Magnólie, která má naopak dobrodružství plné zuby a touží po klidném životě. Plavenský arcimág Zvin zajímající se pouze o výzkum psioniky. A nakonec záhadný mistr Jagoda, který chce jediné. Hlavu svého nepřítele na podnosu z athorského stříbra. Zdálo by se, že neexistují odlišnější jedinci. A přesto mají nejméně jednu věc společnou. Je jí krev, protože ta teče z každé rány a její barva je pokaždé stejná. Vždycky červená.

Info o knize:

Název: Krev teče vždycky červená

Autor: Hanina Veselá

Obálka: Martina Pilcerová

Ilustrace: Kristina Haidingerová

Mapy: Lukáš Bunny Králík

Počet stran: 640

Nakladatelství: Mytago

Další informace o knize, její autorce a dalších projektech nakladatelství Mytago naleznete zde:

http://www.mytago.cz/book/krev-tece-vzdycky-cervena/

www.haninavesela.cz

https://www.facebook.com/Hanina-Veselá-spisovatelka-a-fotografka-214474438976621/

https://www.facebook.com/mytago.cz/

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď