Zaklínačce Lotě Petry Neomillnerové už je zase Psí zima

První dáma české fantastiky Petra Neomillnerová sice nedávno vydala dlouho očekávané dokončení fantasy trilogie Písně čarodějky, nezaostává ale ani v jiných svých sériích. V květnu vyšlo nové vydání drsného fantasy románu o zaklínačce Lotě, Psí zima.

Petra Neomillnerová - Psí zima - nové vydání

„Krásný kultivovaný muž a žena, která žije jen rvačkami a miliskováním po hospodách? Vampýr a zaklínačka – lovkyně nestvůr? Touha si nevybírá a Lota s Urianem se jako Julie a Romeo fantaskního světa vyrovnávají s nenávistí svých soukmenovců, intrikami i rozdílností povah,“ přibližuje děj Psí zimy anotace knihy.

Psí zima poprvé vyšla v roce 2008 a sklidila bouři pozitivních ohlasů jak ze strany čtenářů, tak ze strany kritiky. Petra Neomillnerová zde poprvé v románovém rozsahu představila Lotu, jednu ze svých hrdinek od rány, která se později dále objevila v románu Žár krve a v povídkové sbírce Zaklínačka Lota. Nové vydání v současné době vyprodané Psí zimy vychází v nakladatelství Mot­to.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď