Nakladatelství Golden Dog chystá svoji první fantasy knihu – O dracích a lidech Terezy Kadečkové

Ačkoliv je jméno nakladatelství Golden Dog spojeno především s hororem, poslední dobou se vydává i do oblasti fantasy. Čeká nás hra na hrdiny Dračí hlídka a především novinka Terezy Kadečkové s názvem O dracích a lidech, ke které vám přinášíme tiskovou zprávu!

Prázdniny jsou za námi – pro některé byly skutečně dlouhé – a tak je na čase se zase pustit do vydávání. Nakladatelství Golden Dog pro své čtenáře chystá první fantasy román. Žánru jsme se vyloženě nevyhýbali (Vostrá krása obsahuje i trochu fantasy a vydáváme i fantasy RPG Dračí Hlídka), ale jsme rádi, že konečně můžeme vstoupit do vod čistého beletristického fantasy.

O dracích a lidech je román Terezy Kadečkové. Ta se – podobně jako další naši autoři – doposud profilovala jako povídkářka, ale v románu O dracích a lidech ukazuje, že má co nabídnout i v rozsáhlejší formě. Připravte se na setkání fanatika a bestie…

Kniha O dracích a lidech vychází 24. září 2020.

Odkaz pro objednání knihy: https://www.goldendog.cz/produkt/o-dracich-a-lidech/

 

ANOTACE

Už je to dávno, co se svět rozpadl.

Už je to dávno, co stvůry běhaly po zemi jako svobodní lidé.

Už je to dávno, co světu vládli draci.

Ti, co přežili, chtějí klid, život, jako každý jiný. Jenže je tu Řád, který chce jen čisté a pase po měňavcích. Řád, jehož členové ani sami neví, odkud se jejich víra bere. Všichni jsou fanatici. Pouze jeden z nich chce znát pravdu. A proto musí spojit síly s tím, koho nenávidí nejvíce – s drakem.

Tereza Kadečková

O dracích a lidech

Vnitřní ilustrace a ilustrace obálky: Petra Feňďová

Grafická úprava a sazba: Michal Březina

Formát: brožovaná, 260 stran

Žánr: fantasy

Cena: 229 Kč

 

O AUTORCE

Tereza Kadečková je v internetových vodách známá jako Kadet. Narozena léta páně 1993 v Hradci Králové. Z rodného města nevytáhla paty, vystudovala tam pedagogiku a teď v něm mučí děti hodinami angličtiny.

První povídku Sladké sny publikovala ve stejnojmenném new weird e-sborníku (2013), další zářez pořídila v roce 2015 povídkou Smetiště v postapo­kalyptickém sborníku Čas šelmy. Povídka s názvem Trable začínají na úřadu se objevila s mini sborníčku FASCINACE, konkrétně v pátém čísle Bazén (2017). V roce 2019 jí vyšly dvě povídky v LARP sborníku Ve jménu Brožova! – Řezník a Jak Brožov k hrdinovi přišel.

Píše převážně fantastiku, ale čas od času zavítá do vod komiksů (Vějíř 2015, Vějíř 2016). Je redaktorkou fantasy webu Sarden. Protože má obě ruce levé, psaní je její jediný koníček. Když zrovna nepíše, tak knihy aspoň konzumuje – většinou s kečupem.

 

Autorský FB: https://www.facebook.com/kadetpise

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď