Novinky z Epochy: třetí Elementum, Kotletův Underground v audiopodobě a Prokletá věž, nová temná fantasy Michaely Merglové

Pokud hledáte společníky do batohu či do uší na prázdniny, máme pro vás hned tři tipy z Epochy. A výběr je široký: Elementum je spíše pro mladší čtenáře, Underground zase potěší uši milovníků bruntálského řezníka a Prokletá věž poškádlí vaše nervy i přesto, že je to vlastně temná fantasy.

Třetí díl série Elementum právě vychází

Alex si myslel, že má válku proti bratrovi vyhranou, ovšem osud tomu chce jinak. Bratři jsou totiž spjati sudbou, která nelítostně váže jejich životy. Alex se snaží zjistit, jak onu sudbu zlomit, zatímco Zek zůstává v ústraní. Nebojuje se, ale ulice města se i tak plní strachem. A jakmile je město napadeno Zekovou družinou, Alex vytuší, že ačkoli se nemohou s bratrem zabít, Zek plánuje něco velkého. Něco, co nejen město zničí, ale obrátí ho proti sobě samotnému. A jestli Alex včas nezjistí odpovědi na své otázky, i bez jeho smrti si Zek město podrobí do posledního živého člověka. Včetně Alexe…

Odkaz na knihu: https://www.epocha.cz/kniha/jiri-dittrich-elementum-pokrevni-poselstvi-prvni-vydani-brozovana/

Informace o knize:
Titul: Elementum – Pokrevní poselství
Autor: Jiří Dittrich
Ilustrace na obálce: Žaneta Kortusová
Grafická úprava obálky: Lukáš Tuma
1. vydání, vazba – brožovaná, 125 x 200 mm, 600 stran
MOC 399 Kč

 

Underground vychází jako audiokniha 

Praha City je šťastné město. Deset milionů obyvatel zde přežívá díky výdobytkům moderních technologií, zatímco zbytek Evropy se propadl do chaosu. Nikdo nepochybuje, že je to pravda, tvrdí to přece City News!

Jenže Petr Vachten ty sračky ignoruje. Přišel o nohu ve válce s Poláky, a když hořela Ostrava, v CN hlásili, že jeho divize táhne na Krakov. Ale ta válka už nikoho nezajímá. Stejně jako Ostrava. Protože Praha City je šťastné město. Jen v něm nějak snadno umírají lidé, kteří si to nemyslí. Třeba ženy z kultu digitálních čarodějek.

František Kotleta v podobě, v jaké ho neznáte, v postapunkovém románu, futuristickém, temném a divokém jako podzemí stanic U-metra. Nově také jako audiokniha.

Odkaz na audioknihuhttps://audioteka.com/cz/audiobook/underground?_src=topMain
Odkaz na knihuhttps://www.epocha.cz/kniha/frantisek-kotleta-underground-prvni-vydani-brozovana/

Informace o audioknize
Délka: 8 hodin 44 minut
Autor: František Kotleta
Interpret: Petr Kubes
Vydavatel: Audiotéka, Nakladatelství Epocha
Formát: MP3 ke stažení
Cena audioknihy: 299 Kč
MOC: 299 Kč

Prokletá věž, novinka od autorky Písně oceli

V uličkách kolem přístavních doků šlo o život vždycky. Jenže teď tu začínají mít problémy i někdejší páni temných zákoutí a nočních přepadů. Nový vládce zlodějského podsvětí jde tvrdě po své konkurenci a všem jeho protivníkům začaly krušné časy.

Lovka a její banda musí zmizet. Bez peněz se ale nový život začíná těžko, a tak se rozhodnou pro zatraceně riskantní akci, na kterou ale potřebují dostat z vězení nejlepšího zloděje všech dob. Jenže ten celou partu před lety zradil, a i když jsou to jen oni, kdo jej dělí od zhoupnutí se na provaze, najít ztracenou důvěru nebude jednoduché. A to je ještě čeká ta nejtěžší zlodějna všech dob – poklad v prastaré čarodějné věži. Odměna ovšem stojí za to.

Nový román Michaely Merglové přináší plnokrevné fantasy dobrodružství ze světa, kde se dýka a odvaha dokážou postavit i mocné magii.

Odkaz na knihu: https://www.epocha.cz/kniha/michaela-merglova-prokleta-vez-prvni-vydani-brozovana/
E-kniha: https://www.palmknihy.cz/ekniha/prokleta-vez-206426

Informace o knize:
Titul: Prokletá věž
Autor: Michaela Merglová
Ilustrace na obálce: Žaneta Kortusová
Grafická úprava obálky: Lukáš Tuma
1. vydání, vazba – brožovaná, 115 x 180 mm, 464 stran, 114. svazek z edice Pevnost
MOC 299 Kč
Cena e-knihy: 179 Kč

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď