Vychází Zřídla, druhý román Kristýny Sněgoňové. A my se těšíme!

Po úspěšném debutu Krev pro rusalku se zhruba po roce vrací Kristýna Sněgoňová na pole fantasy literatury se svým novým románem Zřídla. A Fantasy Planet je u toho jako mediální partner!

Kristýna Sněgoňová byla jedním z největších literárních překvapení na tuzemské fantastické scéně – její debutový román Krev pro rusalku zaznamenal mnoho kladných ohlasů a získal srdce mnoha fanoušků. Takže na Zřídla, novinku této nadějné autorky, jsme v redakci řádně natěšeni.

A protože máme tu čest být mediálním partnerem této knihy, těšte se na recenzi, rozhovor a třeba i nějaký report ze křtu…

Že chcete ukázku? Žádný problém!

Zridla_UKAZKA

 

Anotace:

Pod našima nohama se nachází spousta věcí: třeba vodovody, plynovody, optické kabely, metro… Teda to zrovna v Brně ne, ale zato tam můžete narazit na magická Zřídla – skryté zásobníky mocné energie. Jejich Strážcem se může stát každý, kdo má dar a dokáže se na Zřídla napojit, ať už je to holka z knihovny, divný chlápek od vedle, nebo třeba nenápadný uklízeč z nádraží. Moc Zřídla se dá využít všelijak – třeba pro větší sílu, štěstí, lásku nebo tvoření úžasných věcí. Jenže teď mizí jedno Zřídlo za druhým a je jasné, že za tím stojí někdo ze Strážců. A může to být kdokoliv. Stahují se mraky a hrozí válka o tenčící se zdroje magické energie. Vítejte v magickém světě, který by klidně mohl být tím naším.

Odkaz na knihu: http://epocha.cz/kniha/kristyna-snegonova-zridla-prvni-vydani-brozovana/

E-kniha: https://www.palmknihy.cz/sci-fi/zridla-201934

 

Románový debut Kristýny Sněgoňové Krev pro rusalku (2018) byl jednou z nejočekávanějších knih minulého roku a nedávno vyšel i jako audio kniha v podání Michala Jagelky. Díla této nadějné české autorky jsou k nalezení v mnoha sbornících, v časopisu Pevnost se poprvé objevila jako vítězka soutěže Vidoucí s povídkou Zadostiučinění (Pevnost 03/2015), v roce 2017 si to zopakovala s povídkami O snílcích a snovačích (Pevnost 03/2017) a Sobotní směna (Pevnost 12/2017). Její povídky se stále pravidelněji objevují i v antologiích, jako například Ve stínu Říše (2017), kde ohromila a vyděsila příběhem “Na vlastní kůži”, nebo ve volném pokračování antologie Ve stínu apokalypsy (2018). Chybět její jméno nebude ani ve třetím díle Ve stínu magie (říjen 2019).

 

O autorce:

KRISTÝNA SNĚGOŃOVÁ (* 1986)

Tak trochu záhadná žena, mladá spisovatelka, která se před několika lety vynořila odnikud, aby následně začala s přehledem vítězit v žánrových soutěžích a dobývat jednu cenu za druhou. Je několikanásobnou Lady Řádu fantasy i Nositelkou meče, vítězkou Ceny Karla Čapka a držitelkou Mloka, stejně jako soutěží typu Vidoucí a jiných. Doposud napsala nespočet novel a povídek. Narazit na ně lze například v již zmíněných antologiích Ve stínu Říše (2017) či Ve stínu apokalypsy (2018) a chybět nebude ani ve třetí chystané antologii Ve stínu magie, která vyjde 17. října 2019.

 

INFORMACE O KNIZE

Titul: Zřídla

Autor: Kristýna Sněgoňová

Ilustrace na obálce: Wayne Miller

Grafická úprava obálky: Lukáš Tuma

Formát: Brožovaná, 110 x 180 mm

1. vydání,400 stran

Doporučená cena: 299 Kč

Nakladatel: Nakladatelství Epocha

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď