Pevnost 12/2022

S prosincem je tady poslední číslo Pevnosti roku 2022, a tak jako obvykle přináší řadu zajímavých článků a recenzí, které vám určitě dají inspiraci, čím obdarovat nejen vaše blízké, ale i sami sebe. Však proč si neudělat nějakou tu radost a nedopřát si něco hezkého, čím si můžete zpříjemnit vánoční čas?

Pevnost 11/2022: Hororové příběhy jsou to, oč tu běží

Podzimní večery jsou jako dělané pro to, abyste je trávili s knihou v ruce. A pokud nemáte, co do ruky (i když pochybuji, že v knihovničce nebo na nočním stolku nemáte nějaké ty kousky s nálepkou „To si přečtu až…“) a váháte, co nového si pořídit do své knihovní sbírky, tak vsaďte na redaktory Pevnosti. Ti vám vždy kryjí záda a mají v rukávu kupu tipů, mezi nimiž si každý najde to svoje – a listopadové číslo není výjimkou.

Pevnost 08/2022

Prázdniny jsou sice v plném proudu, ale redaktoři Pevnosti nezahálí a i během dovolenkové sezóny přináší pěknou nálož knižních, filmových a herních tipů. A jako obvykle si každý v srpnové nabídce najde to své.

Pevnost 07/2022: Ne až tak okurková sezóna

Nastal čas letních dovolených, a přestože bývá toto období označováno jako okurková sezóna, tak se zdá, že světa fantastiky se tato skutečnost netýká. Ano, nabídka sice není tak rozsáhlá, ale stále je pořád z čeho vybírat. Nevěříte? Tak v tom případě otevřete stránky červencového čísla Pevnosti.

Pevnost 06/2022: Červnová knižní nabídka

V červnovém čísle si můžete dopřát nejen brouzdání v českém literárním rybníčku a výlety za knižní exotikou, ale také můžete vyrazit na návštěvu do Jurského parku, který se chystá do kin. A pokud vás knihy a filmy neberou, tak je tady bohatá komiksová nabídka. A jestli ani tohle není váš šálek kávy, pak si lze ukrátit čas u nějaké té deskovky nebo počítačové hry.

Pevnost 05/2022: Komiksový květen

Pomalu, ale jistě, se blíží letní prázdninové období aka okurková sezóna, kdy se nic moc velkého neděje, a proto není od věci začít pokukovat po nějakých těch tipech, s nimiž se člověk může rozvalit u vody nebo přetrpět zabijácká vedra. A kdo jiný poradí lépe než posádka Pevnosti. V květnovém čísle si určitě každý přijde na své a vybere si několik možných kandidátů, se kterými by se chtěl seznámit.

Pevnost 04/2022: Brumbál, Malaz a další pecky

S dalším měsícem tady máme i nové číslo Pevnosti s pořadovým číslem čtyři. A že se opět máte na co těšit! Pevnostní posádka vás vezme do filmového světa Harryho Pottera, představí nové vydání Malazské knihy padlých, vyzpovídá několik známých lidí, nabídne dvě povídky a k tomu všemu ještě přibalí jednu bombastickou přílohu!

Pevnost 03/2022: Ve stínu netopýřího muže

V březnovém čísle Pevnosti na vás čeká netopejří ochránce zákona a pořádku, Batman. Do kin ovšem neletí jen tenhle komiksový hrdina, ale i další filmové kousky, o kterých si můžete přečíst. Redaktoři vám krom filmových tipů samozřejmě přináší i kupu zajímavých knižních, komiksových a herních recenzích, mezi nimiž si každý najdete to své.

Pevnost 02/2022

V únorové Pevnosti na vás tak jako obvykle čeká kupa recenzí na samé zajímavé kousky, na které můžete narazit při brouzdání knihkupectvím. Na své v tomto čísle přijdou především fandové fantasy a hororu. Nicméně i ostatní si určitě najdou něco, co jim padne do oka.

1 2 3 6