Dvacetiny Fantasy Planet: Soutež se sérií Agent JFK

Týden s Epochou máme za sebou. Redakcí nám prošla první várka gratulantů, milých návštěv s dárky, přáními a dobrou náladou.
Tento týden nás čeká tak trochu one man show: přichází agent John Francis Kovář.
Tenhle zachmuřený drsňák přinese jednomu výherci parádní cenu, tak neváhejte a soutěžte s námi!

Než se dostaneme k samotné otázce, je na místě poděkovat.

Za přípravu soutěže děkujeme Liboru Machalovi, stránkám jfk-fans.cz a vydavatelství Triton, které pro vás sérii Agent JFK už patnáct let vydává.

 

A hurá na soutěž:

Soutěž o čtyři knihy série Agent JFK

Pandemie a restriktivní opatření vrhli svůj temný stín i na knižní trh jako X-Hawk na Agenturu EF a úsporné škrty, posunutí termínů vydání a další omezení v nakladatelstvích se jistě dotknou i série Agent JFK. Je to doba neveselá zrovna při patnáctiletém výročí první české sci-fi/fantasy série.

Alespoň s malou podporou sérii JFK a nakladatelství TRITON přichází internetový magazín Fantasy Planet s webem JFK-fans a vyhlašuje soutěž o poslední čtyři knihy série, provázané společným příběhem pod taktovkou Miroslava Žambocha, které sám kdysi pracovně nazval JFK a Temní bohové.

Úkolem soutěžících je rozluštit jednoduchou šifru na obrázku s revolverem, která vám prozradí jméno věhlasného detektiva, doprovázejícího Johna F. Kováře těmito příběhy a pomáhá mu odhalovat temná tajemství světa chudém na kovy.

 

Svou odpověď zašlete na email soutez@fantasyplanet.cz do 24.5.2020 s předmětem emailu JFK 

 

 

Jeden vylosovaný výherce obdrží knihy Agent JFK 37, 38, 39 a 40 (Město mrtvých I a II, Smrt v záři neonů, Konec projektu Gotteskämpfer).

Ani vy nezapomeňte podpořit svého oblíbeného knihkupce, vydavatele a běžte si koupit knížku, nebo si ji objednejte přímo z nakladatelství. V tento těžký čas potřebují vaši podporu víc než kdy jindy.

 

 

 

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď