2073 Osaka Underground (PR)

Děsí vás život, vesmír a vůbec? Nebojte, budoucnost může být mnohem horší. Třeba postcyberpunková Asie jako z Atlasu Mraků. Jen s větším množstvím hi-tech lolitek. Ale aspoň to bude zábava! Vstupte do Systému (2012.2.16)! 3, 2, 1…

Plakát

Nebe nad městem bylo šedý jako mrtvej kanál televize. Dole pod rozmlženými pruhy expresních koridorů a přivaděčů, po nichž se tu a tam míhaly pestrobarevné střevličí kapoty vznášedel, ležel podivuhodný svět.

Kosmos temných koutů, mrkajících neonů, chodníků věčně mokrých potem megalopole. Defilé levných slastí, jejichž vysokou cenu pak mnozí platili na nejbližší pololegální klinice nebo na dně jednoho z všudypřítomných kontejnerů.

A tohle zvláštní místo zrodilo zvuk. A jeho obyvatelé ho pojmenovali hudba. A těšili se z něj.

DJane Lyrel

Zazní:

Synthpop
EBM
Electroswing
J-Core
DarkPsy

Hrají:

DJane Evesome
DJane Lyrel
DJane Aisling
DJ Daniael
DJ Orogurt
DJ Abbé

DJ Daniael

Co krom hudby a pocitu, že jste se propadli do asijského cyberpunkového anime s pekelně dobrým ozvučením, vás v sobotu 16. 2. 2012 v Klubu 77 (Velehradská 26, Praha 3) čeká? Třeba tématická videoprojekce (posledně třeba Iron Sky a Na kometě; tentokrát se ale obávejte nejhoršího…) a doufejme, že spousta z vás přijde v nějaké verzi j-cyber-dark kostýmu, protože bude odměna za nejlepší outfit večera.

Neděláme to pro peníze, ale protože se chceme pobavit spolu s ostatními geeky i tanečně-hudebními fandy a protože kolega má nepřekonatelné altruistické nutkání zachránit svět skrze věci, o kterých si Japonci myslí, že je to hudební underground (bojte se!). Takže vstup: 30 Kč.

DJ Orogurt

PS: A stalkujte nás na FB!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď