Advík se vrací ke kořenům

Po mírně kontroverzní dvouleté slovenské intervenci jsme se rozhodli, že kontroverze není vždycky jen dobrá, takže letos čekejte návrat k jistotám a Advíku, jak ho máte rádi. Noví organizátoři, které ale dávno znáte, rozšíření sekcí, co se osvědčily, a hlavně atmosféra klasického „školního“ conu. Jak říká John McClane: Yippee-ki-yay!

Advík

Staronoví organizátoři, staronový program: Advík se vrací ke kořenům!

Po kritice minulých dvou ročníků to, co si jeho návštěvníci přejí. Nový hlavní organizátor kdysi Advík spoluzakládal a teď se vrací do hry. Advík pak zase do osvědčené pražské Modré školy. Datum 8. – 11. srpna. Po intenzivní zpětné vazbě se nejúspěšnější a nejoblíbenější sekce rozšiřují. Lolita na Fashion a Japan na Asia. Velký důraz bude letos kladený na hlavní tradiční devizu Advíku – atmosféru vzájemného setkávání fanoušků v příjemných prostorách.

Velikost Modré školy to opět umožní a vrací se třeba i Manga knihovnička, která doplní Maid Café a čajovnu. Rozšíří se i soutěže. Těšit se můžete třeba na tradiční lákadlo velkých animeconů Cosplay divadlo, ale ani 100 000 Kč určených pro turnaje v League of Legends a Starcraftu II nejsou špatné, no ne?

Bohužel sci-fi a fantasy sekce odchází, ale tu neměl ani starý Advík. Jinak je ale šířka záběru opět pořádná. Samozřejmě anime, komiks, manga, japonská kultura, přednášky a soutěže o ceny v karaoke, cosplayi či kreslení. Taky hudební hry (DDR, In The Groove, Pump It Up, Beatmania IIDX), workshopy, stolní a karetní hry a možnost zahrát si všemožné vypalovačky (Tekken 6, Naruto Ninja Ultimate Storm 3, Arcana Hearts aj.). A samozřejmě spousta stánků a promítání anime, filmů a AMV. Navíc ubytovat se půjde konečně zase přímo na místě ve spacáku.

Nejvíc aktuálních informací najdete na FB www.facebook.com/advik.cz

A pokud máte rádi oldschool (a přehlednost), můžete zkusit i www.advik.cz

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 komentář

  1. Advik
    Hele, Vojto, neberu ti PR, ale chtělo by to opravit několik nepřesností:

    1) Pleteš si název, akce se jmenuje Advik, nikoliv Advík (jak je fanouškům už několik let omlacováno o čumák).

    2) Také bych se rád ohradil vůči informaci, že starý Advik neměl fantasy a scifi linii. Měl, dokonce ještě i v Modré škole. Dělali ji mimojiné kluci z Maelströmu patřila k tomu nejlepšímu, co Advik nabízel.

Zanechat odpověď