Crwecon – pátý ročník komiksového srazu (PR)

Zveme vás na ne-li největší, pak rozhodně jednu z největších akcí týkajících se komiksu u nás. Konat se bude 29. 5. v klubu Cross v Praze 7, na křižovatce ulic Plynární a Jankovcova, jen pár desítek metrů od stanice metra C Nádraží Holešovice, nebo stejnojmenné zastávky tramvají číslo 5, 12 a 15, či autobusů 102, 186 a 210.

Prostory klubu budou přístupné od devíti hodin a vstupné se tradičně neplatí. Program nabízí širokou škálu pořadů pro komiksové fanoušky i laiky – mimo jiné přednášky o Star Wars komiksech, příbězích Soudce Dreda či mystické sci-fi sáze Incal. Svoje ediční plány tu představí nakladatelství Crew, BB art, Netopejr, Albatros a další, návštěvníci se budou moci zúčastnit malířského workshopu, prohlédnout si autorské galerie či zhlédnout tematické filmy.

V prodejní nabídce pochopitelně nebudou chybět komiksy české i zahraniční, nové, antikvární i raritní, dále pak figurky, trička a obrazová alba. V této souvislosti dojde i na křty novinek – měla by zde být k dostání první kniha dobrodružství Soudce Dredda, fantasy epos Dragonero, třetí svazek série 100 nábojů, nové přírůstky k řadám Simpsonovi a Calvin a Hobbes, kniha obrazů Karla Jerieho nebo nové číslo úspěšného fanzinu BubbleGun. Ze zavedené tradice nevybočí ani dražba obrazů a ke koupi tak budou originály od našich předních komiksových výtvarníků.

V rámci akce budou vyhlášeny výsledky třetího ročníku ceny Fabula Rasa, o jejímž udělení hlasují samotní čtenáři na stránce www.comicsb.cz.

Veškeré potřebné údaje a průběžně upřesňovaný program naleznete na stránce www.crew.cz/crwecon.

Srdečně zve a příjemnou zábavu přeje nejen Nakladatelství Crew, ale všichni ostatní pořadatelé nejstarší komiksové akce u nás.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď