Figurcon 2005 – Festival moderních her (PR)

Fascinují vás velení, strategie, hazard, RPG? Máte rádi do detailu propracované světy, roleplaying všeho druhu, hry na ostří nože, hry, které prověří vaše schopnosti, i ty, které vás pobaví? Pokud ano, či jen o řečené máte zájem, vítá vás první čistě herní con zaměřený na deskovky, RPG a především wargaming – FigurCon 2005.

FIGURCON 2005
FESTIVAL MODERNÍCH HER
16.-18. 12. 2005, PRAHA

PRIMÁRNÍ INFO
Strategické cíle:
Con zaměřený na hraní ve všech podobách, tvarech a barvách: wargaming, roleplaying, deskové, stolní, PC a společenské hry. Přednášky, turnaje, ukázková hraní, stánky, hráči a fanoušci…

Destinace:
Gymnázium Buďánka, Pod Žvahovem 463, Praha 5

Logistika a zásobování:
Mimoherní odpočinek lze splnit ve vlastních spacácích ve třídách. Proviant možno zakoupit ve vhodně dislokované jídelní zásobovací jednotce (v odborném žargonu značena jako tzv. bufet) a čajovně.

SEKUNDÁRNÍ INFO
Taktická jednotka:
Cíle akce. Propojení hráčské komunity Čech a Slovenska. Představení specializovaných domácích heren, distributorů, prodejců a jejich produktů. Rychlé a bezbolestné přiblížení těchto hobby všem novým zájemcům. Především dojde na předvedení a volné hraní nejméně osmdesáti různých komplexních deskových, karetních, RPG a wargamingových (strategických stolních figurkových) her.

Programová a wargamingová jednotka:
Přednášky a diskuse o světech, pravidlech a novinkách v oblasti gamingu včetně nočního hraní RPG z wargamingových světů.
Wargaming přinese šest turnajů, workshop barvení a konverze modelů a následující hry: Warhammer Fantasy Battles, Warhammer 40.000, The Lord of the Rings Strategy Battle Game a dále Battlefleet Gothic, Mordheim, Mage Knight, Mechwarrior: Dark Age,  Confrontation, Warmaster, Warhammer 40 000: Epic, Heroclix a další. Též je plánováno předvedení zcela nové hry Axis and Allies. Z klasických her budou zastoupeny Warzone, Battletech, Diskwars, Warhammer Ancient a historické variace wargamingových systémů. Nezapomeňte na místo přepravit vlastní armádu!

RPG, karetní a desková jednotka:
RPG budou zaměřena na d20 System (Dungeons and Dragons a d20 Modern) a Storytelling System (World of Darkness a Dark Ages).
Karetní hry: Magic The Gathering, Vampire The Eternal Struggle, Bang…
Deskové hry (Diplomacie, Politika, Doom…) a turnaje v nich (Civilizace, Sankt Petersburg a Da Vinci Code).

Doplňková a podpůrná jednotka:
PC herna, bazar, dostatek prostoru pro pořádání vlastních herních seancí a množství profesních soutěží (včetně výtvarné, která je již k nalezení na našem webu). Spolupracujeme s Mensou ČR.

Propagační jednotka:
Neváhejte, podpořte nás, přijeďte a užijte si čistě herní víkend!

Krycí jednotka:
Celý con (poprvé v dějinách fandomu!) bude důsledně stylizován do jednoho z fantastických světů, konkrétně vesmíru Warhammeru 40.000. A to včetně celou akci probíhajícího a u nás zcela unikátního projektu narativního wargamingu a současně organizovaného nonstop LARPu, kterého se bude moci zúčastnit každý návštěvník.

A PAMATUJTE! IMPÉRIUM JEST ZPĚT!
Tato planeta jest dnešním dnem oficiálně znovuzačleněna do Impériálního dominia. Každý obyvatel tohoto světa, v jehož žilách koluje lidský genom, se automaticky stává občanem Impéria. Proti tomuto rozhodnutí není odvolání před tváří Imperátora. Kacířství, mutace, čarodějnictví a odpadlictví bude trestáno smrtí. Odpor bude potlačen všemi prostředky. Chvalme Imperátora!

Svatý obřad znovuzačlenění budou pod ochranou Imperátorem posvěcené Imperiální gardy sloužit vážení vyslanci Svaté imperiální církve. Jakožto občané Impéria a lidské bytosti jste povinni zúčastnit se tohoto svatého aktu bez výjimky dle 6428./OW.5875 Imperiálního zákoníku (Neuposlechnutí je trestáno veřejnou popravou (viz Zákoník Impéria, svazek první – O autoritě: 432./OW.5568)).

In nomine Imperator!

Lord Inkvizitor Fjodor Anchorad

Za správnost údajů ručí Ordo Administratorum, Oddělení propagandy, Terra. Viz Warhammer 40.000

http://figurcon.wz.cz

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď