Hledáme statečná srdce, hledáme Superhrdinu! (PR)

Svět se bojí, ale má naději. Republika je v ohrožení, ale vidí spásu. Můžeš jí být i ty. Hledáme blanické rytíře novověku pod inzerátem: “Justice League of Czechia (Liga spravedlnosti Česka) přijme nového člena. Zn. rychle a kvalitně.”

Na Festivalu fantazie 2010 v Chotěboři (vždy ve dvou až tříhodinových blocích ve dnech 3. až 6. července 2010) se uskuteční unikátní soutěž „Kdo chce být Superhrdinou?“, která si bere za úkol vybrat toho nejsuperhrdin­štějšího z fanů, jenž bude mít tu čest stát se členem prestižní organizace, jejíž úkolem je ochraňovat jedince i svět před veškerým zlem.

Výběrové řízení bude probíhat formou řady disciplín, které otestují duševní i fyzické kvality všech kandidátů, všech hrdinů, tak aby z nich mohl být vybrán superhrdina. Jsme si jisti, že minimálně jeden se ještě mezi vámi skrývá!

Dovolujeme si upozornit, že hledáme superhrdinu či superhrdinku, a proto velice vítáme také kandidátky a jsme velmi rádi, že můžeme oznámit jejich značný zájem (a očekáváme další :-)). Pánové, máte co dohánět, krásná polovina lidstva vás v zájmu „chránit a pomáhat“ prozatím zcela jasně přečísluje!

Kromě členství v Justice League of Czechia a respektu mas si vítěz odnese superhrdinské příručky (komiksy), superhrdinské pomůcky a odznaky svého nového postavení. Ostatní hrdinové budou odměněni obdivem mas a předměty k upamatování si, že projevili lidské kvality, kterými se jen tak někdo chlubit nemůže.

Svou přihlášku i dotazy o více informací můžete posílat na e-mail superhrdina@sff.cz. Další podrobnosti naleznete na webu http://superhrdina.sff.cz/.

Krev, pot i humor a světlé zítřky slibují vedoucí výběrového řízení Iron Lament, Wonder Willwarin i Dark Beneficus

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď