Katastrofa v USA

Server FantasyPlanet společně se servery Sapkowski.cz a Mordor-knihy.cz vyjadřuje soustrast Spojeným státům americkým a doufá, že právu, svobodě a spravedlnosti bude učiněno zadost.

Věříme, že všichni, kteří se z této nesmírně tragické události radují, budou potrestáni! Věříme, že USA zjistí, kdo za tím stál, a učiní příslušné kroky. Celý svět je otřesen! Nebyl to útok jen na USA, ale na celý svět, vždyť právě včera se mělo sejít zasedání OSN k výročí dne míru! Ten, kdo tuto akci provedl, musel investovat milióny dolarů do zorganizování, musel vycvičit spousty lidí – lze se jen divit, že FBI a CIA nic nevěděly! Upřímnou soustrast přeje Nero, šéfredaktor serveru FantasyPlanet.

“Ve zlatém městě vzejde velké hromobití, dva bratry od sebe odtrhne
Chaos, pevnost vydrží, avšak velký vůdce padne. Třetí velká válka
začne, až bude město hořet.” – Nostradamus, 1654

Velice zajímavý pohled na věc přináší Didi Chmelař na svém serveru ORIGAMI – klikněte zde. Předzvěst globálního inferna?

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. Myslím, že celou věc je třeba řešit jiným způsobem, než vyhlazováním Arabů. To doufám pochopí i tragedií postižené Spojené státy.

 2. nehazardujte
  Jen technický dotaz ke smrti Arabům: Vyplývá z něj, že chcet pobít všechny. Muže, i ženy, těhotné ženy, děti – přesně dle vašeho hesla. Budete však zabíjet i arabské novorozence, kteří se narodili až po útoku? Chápu, že novorozenci z doby před útokem také nesou svou část odpovědnosti, ale ti mladší?

  Nehazardujte se svým serverem.

 3. Re: nehazardujte
  Uz jsem to smazal, mate pravdu, neni dobre to videt takto – psal jsem to v uvodnim vzteku… Mam jen svuj nazor, to je pravda…

 4. Katastrofický scénář
  Ač nejsem prognostik, v noci jsem se probudil a mrazilo mě v zádech z následujícího možného vývoje situace: Prokáže se, že v útoku má prsty Irák. USA vyhlási válku Iráku. Palestinci podporovaní zbývajícími arabskými státy (snad kromě Egypta) napadnou Izrael. Spojené státy dodrží platné smlouvy a budou Izrael bránit. NATO se přidá k USA… a jsme v tom.
  Ještě že v noci je člověk náchylnější k tomu vidět všechno černě. Takže doufám, že to je opravdu jenom katastrofický scénář.

 5. lidi, když už musíte prázdně plácat…
  …proč nejdete někam, kde to není offtopic? (moc dlouhý Předmět působí SQL server poblémy)
  1) Proč by se měly arabské státy dávat na stranu Iráku, když ho až tak rády nemají, bylo by jim jasné, že budou stát proti rozzuřeným USA a třeba zrovna Arafat útoky odsoudil mezi prvními?
  2) Severoatlantická smlouva neznamená, že do války vyhlášené jedním účastníkem musejí jít všichni, zvlášť odehrává-li se v Asii (ostatně velká část toho, co popisujete, se už bez velkých následků stala za jomkippurské války; USA pomáhaly Izraeli pouze dodávkami zbraní za kritiky svých evropských spojenců a to tehdy byly arabské země relativně silnější než dnes a měly za sebou SSSR); pravda, je tu problém, že jsme zavázáni poskytnout pomoc USA, jsou-li napadeny na svém území, ale nevím, jestli by v takovém případě nezačal právnický spor, počítají-li se tamní události jako “ozbrojený útok” ve smyslu dle smlouvy.
  3) Každopádně je ČR zavázána podniknout jen “takovou akci, jakou bude považovat za nutnou”; Bush vám nemůže nařídit narukovat a táhnout na Bagdád – a navíc, známe Česko, Čechy a českou vládu: můžeme se spolehnout, že by to nic bolestivého nebylo, i kdybychom měli radši narychlo z NATO vystoupit.
  To spíte ve školní dny do jedné, nebo co? 🙂
  Howgh.

 6. Nemám rád katastrofické scénáře 🙂
  1) Není zcela jasné, že by USA vyhlásily Iráku válku. Proč taky? Chtěly by snad obsadit jeho území? 2) Z prvního kroku nevyplývá druhý. Arabské státy nejsou na útok připravené (Jordánsko by jistě zůstalo mimo), chybí casus belli. Navíc kromě Iráku ten útok snad odsoudily všechny státy, ne? 3) Míra našeho zapojení opravdu závisí na nás, v tom má Honza naprostou pravdu. Podle mého USA zareagují dalším „chirurgickým úderem“ (opravdu si totiž myslím, že jde o soukromou teroristickou iniciativu, nikoliv státem sponzorovaný terorismus).

 7. Re: Nemám rád katastrofické scénáře 🙂
  Ono ani nemusí jít o státem podporovaný terorismu, stačí když daný stát na svém území teroristy trpí a jak prohlásil G.W. Bush – tvrdě potrestají nejen viníky ale i stát který je kryje……
  A přestože Arabové jsou první na ráně a některé důkazy tomu nasvědčují je možné že za útokem stojí opravdu tzv. vnitřní nepřítel typu McVeigha.
  Mám z toho špatný pocit…..ještě to neskončilo

 8. Že vás baví vymýšlet ty katastrofycký scénáře. Podle mě USA kompletně vyhladí teroristy, kteří jsou za to zodpovědní a nebude do toho zatahovat NATO(buou se totiž chtít sami pomstít).
  A teba to nebyli arabští teroristé, ale japonci, kterým se nelíbyl film Pearl Harbor:-)

 9. To jsem si zase dal!
  Ach jéj. To jsem si zas dal! Jenže já ten příspěvek nemyslel jako podrobnou analýzu současné situace a nehledal jsem nejpravděpodobnější řešení. To, co píšete (Jan Vaněk jr., Viktor Janiš), mi je samozřejmě známo a takřka se všemi vašimi vývody naprosto souhlasím. Na druhou stranu si ale myslím, že člověk je natolik nevyzpytatelná bytost, že nic není nemožné. Napadlo by vás ještě v úterý ráno, že New York bude dnes vypadat takhle? Howgh.

 10. from Chicago
  Vidim, ze v Evrope je snad vetsi bordel jak tady. Ehmm… v podstate to byla cista profesionalni prace a ten clovek co to vymyslel a provedl byl machr, hodne lidi si tady mysli ze to mel na povel ten pako Bin Ladin..ten zazobany afghanistanec ktery vetsinou provozuje ty teroristicke akce. Totiz pry ten blb prohlasil ze se chysta neco velkeho, coz bylo nejakou tu chvili se mi zda 3mesice zpatky but whatever nechci nest drby, ted tady naposledy zatykali nejake pakose (myslim ze to byl ci byli egyptani a arabove) z nejakeho hotelu v Bostonu odkud si to namirili dva na NewYork do Twins. Ale ja rikam ze jen blb by cekal v nejakem hotelu v Bostonu po takove akci. Utok na cely svet… boze uz jste tam snad jak ti pakosi amici? Slysim jen na radiu bude valka, chceme valku, hnupi vdyt tady ani nevi co to je…toto byl pokud se nemylim nejvetsi utok v historii na spojene staty. Vzdyt ani nevi komu maji vyhlasit valku, zatim patraji a kdyz nevypatraji tak pak se urcite postaraji o to aby si nasli nejakou obet. Prece to je USA nejlepsi na svete nejlepsi armada, nejlepsi baseball apod. Oni si tady ti hnupi mysli ze nekoho vybombarduji jako v Jugoslavii apod. jenomze tam byli lidi co trochu uvazuji, kdezto ta pakaz od Arabu zacinaje az tam nekde Afghanistanem konce se nenecha jen tak, ti jim podniknou jeste hnusnejsi nejakou teroristickou akci az se z toho tady amici ojebou. Nevidim reseni ve valce. Zavinili si to amici snad i smai, nejvetsi vyvozci zbrani, a vsechny ty jejich base co dohlizeji v tech pofidernich oblastech a neustale rypani do nich…proste ty Araby aspol to uz asi sere tak jim provedli tuto nechutnou akci. Proc se ale amici porad serou do Israele aposl. protoze chteji mit jistotu ze kdyz se neco vysere tak at je to hlavne hodne daleko od nich. Ale…kaslu na to jdu spat. Reknu vam to takto nikdo z vas tim nic nenadela a tak proc si stavit hlavu peace

 11. Bush
  Kongres USA chce dat Bushovi plnu moc hoci i na vyhlasenie vojny… Boh zehnaj Amerike, kua 🙁

 12. Re: Bush
  Kdyby sakra alespoň nebyli Bush a Powell takoví militaristi!

 13. Naše závazky v NATO nás namočily do případné války. Pokud události překročí určitou mez, budou z většiny z nás frontoví bojovníci.Osobně jsem byl na vojně, nemám modrou knížku a dokonce se mohu “pyšnit” jakousi šarží. Pokud k něčemu dojde, patřím do kategorie “první na řadě”. Ti, co na vojně nebyli půjdou do mlýnku na maso hned po nás…

 14. NOSTRADAMUS ???
  Ten citat od Nostradama se mi nezda. Jednak jsou Nostadamova proroctvi zavisla na prekladateli/vykladateli a navic jsem tam tento vers nenasel. Vite jaka je to Centurie? A jen tak na okraj Nostradamus zil v letech 1503-1566, tak nevim co ma cislovka 1654 znamenat….

 15. jen tak odbocim
  …Havel je b*b a muze se s amiku p***t, takze jsem si na 100% ze se postara o to ucast Ceske Republiky na jakekoliv akci s USA. Ja..? prchl jsem pred vojnou jeste do USA a jsem v Chicagu, takze nevim jestli jsem si vybral dobre :)..kdyz mi taady poto frknou nejakou tu atomovku, tak doufam ze to nebude moc bolet 🙂

 16. Re: NOSTRADAMUS ???
  Máš pravdu, tohle si někdo vymyslel….v Nostradamovi nic takového NENÍ!!!!
  Pokud vás zajímá co opravdu Nostradamus napsal (kromě asi čtyř konců světa :-))) ) tak tady je celkem dobře rozabráno jeho proroctví ..ale anglicky http://paganspath.com/meta/nostrdm3.htm

 17. Tohle už není normální a člověk by si to měl uvědomit… hnus, hnus, hnus!

 18. damn
  Boze co jsem to napsal za p******u to jsem zas musel byt ozraly

 19. Nostrdamus
  Pozor, malokdo vi, ze v proroctvich pokracoval jeho (Nostrdamuv) syn, ktery se jmenoval stejne a dozil se neco kolem 58-mi let. A syn toho syna se jmenoval take uplne stejne. Kdovi, kdo z nich to tedy napsal. Je ale opravdu jiste, ze toto proroctvi napsal Nostrdamus. Bavil jsem se o tom s jednim ucitelem u nas (ten mi prave poslal ten citat) a rikal, ze to proroctvi opravdu napsal Nostrdamus ale jestli jeho syn nebo az jeho vnuk, to se uz nevi.

 20. Re: Nostrdamus
  No nevim, ale vždycky jsem si myslel že měl Nostradamus pouze jednoho syna (který přežil samozřejmě) a ten se jmenoval Cesar. Navíc ten zmiňovaný verš je datován 1654 a Nostradamus zemřel 1566, takže pochybuju že by to v tom roce mohl napsat jeho syn (maximálně vnuk či pravnuk). Spíše si myslím že si někdo upravil verše podle svého….mohlo by jít o jakýsi výtah ze dvou veršů…první je : “A z oblohy udeří král terroru, vládce – potomek mongolů povstane ” (volný překlad) bin Laden není sice potomek mongolů ale je to arab (v podstatě taky asie) a pak ještě verš “oheň zasáhne nové město na 45 stupních” – New York leží na 41 stupni
  Pokud by někdo přesto měl údaje o této (podle mne) falešné předpovědi tak napište zdroj, data a podobně.

 21. Re: Re: Nostrdamus
  Jasne, muzu to vsechno zjistit… Tyto informace mam jen z rozhovoru po mailu, ale zkusim se jej optat podrobneji…

 22. Re: Re: Re: Nostrdamus
  Hmm, tak dle tohoto clanku to opravdu neni pravda…

 23. V úvodníku
  Tohle jsem napsal onen den do úvodníku: “Dnešní den se zcela jistě zapíše do dějin jako den tragický. Teroristický útok, který předvídalo mnoho sci-fi spisovatelů (v téměř shodném znění např. Tom Clancy), způsobil chaos nejen v New Yorku a Washingtonu. Uvidíme během dalších dní, jak se situace promítne do ostatních věcí. Ať už života dalších lidí, tak například do obchodu a zahraničních vztahů. Desetitisíce mrtvých při napadení civilními letadly na budovu Světového obchodního centra a Pentagonu snad budou dostatečným důkazem, že je třeba posílit ochranu občanů i demokracie.”

 24. Komentar k tragedii
  To co tady napisu neznamena ze bych byl nejaky anarchista nebo schvaloval to co se v USA stalo,
  ale USA si svou expanzivni a do vseho se vmesujici politikou o takovy postup primo rikaly a bylo jen otazkou casu, kdy k tomu dojde.Americky pohled na svet je totiz pro jine kultury nestravitelny a abych se priznal, ani se nedivim.Nedavno jsem mel moznost poslechnout si Craiga Stapletona-americkeho velvyslance v CR, a at jsme se ho zeptali na cokoliv- indianska otazka, Maticni v Usti n. Labem, jaderne zkousky provadene USA v africe, vzdy se dostal k 11.9. Na otazku indianske integrace do americkeho sveta nam dokonce odpovedel, ze ve WTC zemreli lide 80 narodnosti a zastupce zadne z mensin si nestezoval!Takovy blaf!Je videt ze Americane (vlada)nepochopili poselstvi utoku, at jakkoli strasnym zpusobem provedene- za by se mohli vice starat o sebe a mene o jine.

 25. odpoved
  podle jisteho proroctvi ma byt v 20.stoleti odkovan dabel ze svych pout a pak teprve nastanou katastrofy.napr zaplavy,ohne,tornada,zemetreseni bratr proti bratrovi a pak prijde apokalipsa sveta.nejvetsi vinu na vsem neseme my lide nicime se sami.pro svuj prospech nicime lesy,vody atd.nebyde trvat dlouho a vyhubime se..prezije jen par zamoznych ………..

 26. Re: Re: Nostrdamus
  ktery je vlastne rok???my mame 2005 jo.ale podle jejich kalendaru???ja jsem jako kluk cetl jednu vec:jakmile se rozdeli dvolcata padne velky kontynent:atd.ptal jsem se matky pred 13 lety mami co to jsou dvojcata dej pokoj zeptej se babicky ja o svatych nic nevim.az se to stalo tak mne to trklo oi pisou v necem cemu my nerozumime.jen jedno ..je nas moc a bude castecne vyhubeni promin ale je to tak.

 27. Re: from Chicago
  mas pravdu o evrope pokud mas zajem napis mi popovidame si o tom co jsi psal…jen penize a moc

Zveřejnit odpověď