Mistři písmen, učni slov

Píšete rádi? Chcete poznat další autory? Rádi byste se třeba i něčemu přiučili? Nabízíme jednu zajímavou šanci.

worksho 9 kolo

V září 2013 zahájíme už deváté kolo pravidelného workshopu s krycím názvem „Mistři písmen, učni slov“. Jde o půlroční setkávání (vždy jednou za měsíc), během kterého projdeme různá zákoutí spisovatelského řemesla. Nabízíme spoustu informací, setkání se spisovateli a nakladateli, tvůrčí úkoly a partu spoluautorů, se kterými si o psaní můžete pokecat.

Ti nejšikovnější pak mají šanci probojovat se na přední místa soutěží, ocitnout se v časopisech anebo dokonce získat i nabídku na vlastní knihu. Nevymýšlíme si, pár takových již naším workshopem prošlo. Ale! Nedokážeme všechno. Nezaručíme, že všechno půjde hned a jako po másle. Nicméně proč to nezkusit? Kdo se uvnitř cítí spisovatelem, nemá co ztratit.

K účasti stačí splnit jen pár podmínek: Stát se čtenářem knihovny (lze zařídit i na místě, čtenářský průkaz stojí 80 korun); mít připravenou povídku cca 5–10 stránek dlouhou, na níž budete ochotni během půl roku pracovat, a samozřejmě, udělat si jednou měsíčně ve čtvrtek (většinou první v měsíci) od 16:00 do 19:00 hodin čas.

Pokud máte zájem, napište na email lincm@mlp.cz – čím dříve, tím lépe (počet míst je omezený). A dozvíte se více.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď