Pevnost Speciál – Vše o Pirátech z Karibiku (PR)

Od příchodu možná nejočekávanějšího snímku letošního roku, bukanýrskou trilogii završujících Pirátů z Karibiku – Na konci světa, uplynulo sice už pár týdnů, ale Pevnost Speciál, zaměřená právě na kapitána Jacka Sparrowa a jeho kumpanii ze všech tří dílů, je stále k dostání na novinových stáncích. A pozor!!! Kromě obvyklých trumfů v podobě tematických článků, plakátů a samolepek vytahuje nové eso – přiložené DVD s uznávaným korejským historickým velkofilmem Válečník.

PIRÁTI Z KARIBIKU
S rozsáhlým preview, v němž jsou odhalena tajemství kolem natáčení Pirátů z KaribikuNa konci světa, přichází hned na šesti stranách vrchní pevnostní korzár Ďuro Červenák. A nechybí ani profily starých známých postav, popis nových se „singapurským drakem“ Sao Fengem v čele a medailon mnohdy opomíjené šedé eminence pirátské trilogie, režiséra Gorea Verbinskiho. Do kolony škunerů se pak přidává i Jiří Pavlovský, shrnující to nejzajímavější z obou předchozích dílů Pirátů.

PIRÁTSKÉ POKLADY, OSTROVY A LEGENDY
Stejnojmenný článek, zaobírající se nejslavnějšími pirátskými persónami a jejich příběhy, připravila pro věrné čtenáře Petra Neomillnerová. Díky ní poznáte Černovouse, kapitána Kidda i Krvavého Henryho Morgana. A co víc, dokonce zvíte, kde je možné hledat jejich doposud nenalezené, ukradeným zlatem přetékající pokladnice. A věřte, že takové ostrovy pokladů jsou mnohem blíž než na konci světa!

HERNÍ SEKCE
Ani na hravé čtenářstvo se nezapomnělo, a je úplně fuk, zda-li holdujete raději hrám počítačovým, nebo deskové klasice. Karel Wolf a David Bimka vás zavedou do světa pirátského dovádění a nabídnou vám to nejlepší z tohoto ranku – na monitorech Tortugu: Two Treasures a digitální Piráty z KaribikuNa konci světa, na stole pak Loot, Cartagenu a Karibik.

UKÁZKA Z ROMÁNU
Tim Powers: Plout na vlnách podivna
Exkluzivní ukázce z románu Tima Powerse Plout na vlnách podivna, jehož vydání se chystá v českém překladu, vévodí postava jednoho z nejznámějších pirátů všech dob, samotného Černovouse. A kudy vedla jeho cesta k nesmrtelné slávě? Samozřejmě, přes mrtvoly a rozstřílené stěžně protivníků. Ale také jinými, mnohem tajemnějšími končinami, kde vládne voodoo a zapovězená magie…

… a to není všechno! Následují totiž PLAKÁTY a DVD BONUS nakonec!

!!!Součástí pirátského Speciálu je totiž vedle plakátů z Pirátů 3 také exkluzivní příloha v podobě DVD s korejským historickým akčním dobrodružstvím VÁLEČNÍK. Snímek natočil v roce 2001 režisér Sung-su Kim a na kanadské Fantasii, mezinárodním festivalu fantasy, akčních a žánrových filmů, se s ním umístil na třetím místě. Devítice elitních korejských bojovníků se ve Válečníkovi vydává v roce 1375 zachránit unesenou čínskou princeznu Bu – yong z dynastie Ming, kterou nehraje nikdo menší než křehká Ziyi Zhang známá z Tygra a draka, Hrdiny a z Klanu létajících dýk. Určitě si Válečníka nenechte ujít!!!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď