PR: Kapela Deloraine vydává CD Vlaštovka

Na singl skupiny Deloraine jsme vás na našich stránkách již upozorňovali, protože hudba inspirovaná Zaklínačem prostě k fantasy patří.
Nyní je pro vaše zaklínačskomilné uši připraveno celé CD čítající hned devítku původních skladeb (a několik coverů jako bonus).

Na začátkeprozradíme něco málo o kapele:

Kapela vzniklá v roce 2017 kolem charismatické zpěvačky Lori a kytaristy Deriase letos na jaře vydala debutové CD s názvem Vlaštovka, čítající 9 autorských skladeb s tematikou zaklínačského univerza, k nimž je připojeno několik zdařilých coverů.

Kapela je dále doplněna o artilerii fléten, housle, baskytaru a mnoho etnických nástrojů. Za rok své existence kapela odehrála nespočet koncertů a desku pokřtila letos na zaklínačském festivalu Blavicon před více než tisícovkou návštěvníků. V současné době je ve fázi postprodukce několik videoklipů k podpoře desky.

Abyste si udělali lepší představu, youtube kanál kapely naleznete zde: https://www.youtube.com/channel/UCxN7vu9MTiKnxM8KMmk6qqQ

A abychom vás dodstatečně navnadili, přidáme i tracklist:

1. Zaklínač
2. Yennefer
3. Triss
4. Marigold
5. Ciri
6. Vlaštovka
7. Maliny
8. Striga
9. Kaer Morhen

Bonusy:
10. Priscilla´s Song CZ (The Witcher 3 cover)
11. Steel For Humans, live (The Witcher 3 cover)
12. Dragobor (Sons of Skyrim cover)
13. Vlků čas, live (Hedningarna Vargtimmen cover)
14. Samhain (Loreena Mc Kennitt All Souls Night cover

Pokud vás toto album zaujalo, není nic jednodušíího než kouknout na http://www.deloraine.cz a objednat si ho!

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď