Předskokan Advíku, burza pro všechny japanofily, to má za pár!

Už vám taky ty tuny japonských fetišů, které vypadávají z vašich skříní a děsí příbuzné, partnery/ky i sourozence, kapku ubírají životního prostoru? Nebo jich pořád nemáte dost?!! Přijďte, prodejte, nakupte a nalaďte se na conovou atmosféru.

Advik

Arabské tržiště nečekáme, ale těšte se na malou ochutnávku Advíku (8.-11. 8.) s programem a projekcemi. Už tuto sobotu 27. 7. mezi 9:00 a 21:00 se uskuteční jednodenní burza v KC Zahrada na pražském Jižním městě. Vstupné je 50 Kč, pro návštěvníky s už koupeným lístkem na Advík je vstup zdarma.

Advík Burza je brána jako možnost sejít se s fany už před samotným festivalem. Každý zájemce dostane na místě stůl, kde může prodávat svoje počítačové a konzolové hry, mangu, anime, sběratelské figurky a cokoliv jiného, co má spojitost se Zemí vycházejícího slunce.

V kinosále KC Zahrady bude probíhat i programová linie, které představí zlomek obsahu samotného Advíku, např. promítání anime (Sword of the Stranger, Junkers Come Here) a přednášky (Fyzika Jutsu v Narutovi, Lolita v Čechách atd.).

PS: Pro zapomnětlivé, Advík proběhne 8.-11. 8. 2013 v Modré škole na Praze 4.

Více informací na www.facebook.com/advik.cz a www.advik.cz

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď