Příručky pro Shadowrun

Knihy usnadňující váš běh ve stínech.

Herní desky
Herní desky určitě znáte i z jiných her na hrdiny. Z jedné strany je namalován obrázek ze světa Shadowrunu a ze strany druhé jsou nejdůležitější pravidla a tabulky. Najdete zde například: rasistickou tabulku, sekvence bojového kola, tabulku úspěšnosti vnímání atd.

Kontakty
Kontakty obsahují jedenáct již vytvořených postav (trpasličí samuraj, elfí samuraj, trolí lovec lidí, rockerka…) a třicetčtyři nových kontaktů (zbrojíř, požárník, mafiánský don, reportér…). Na samotném konci sešitu jsou speciální osobní karty věnující se určitému povolání.

Katalog pouličního samuraje
Je kniha o 110 stranách zabývající se zbraněmi, zbrojními doplňky a kyberwarem. KPS je rozdělen na několik částí. Nechybí ani archetypy samurajů. Je napsán jako počítačový katalog firmy Ares. Je rozdělen na část pro “normální” zákazníky a oddíl, který je určen policistům a bezpečnostním organizacím. Ke každé zbrani a vybavení patří mimo popisu také krátká reklamní zpráva výrobce a komentáře lidí “z řemesla”.

Hodnocení je velmi jednoduché, KPS a mnoho dalších příruček, se dá najít na internetu (některé i v češtině), takže je nemá cenu kupovat. Kontakty si většinou vytvoříte vlastní, takže jedinou opravdu užitečnou věcí jsou Desky.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Žádné komentáře

 1. group
  Hej, není tady někdo z okolí Mladé Boleslavi kdo by chtěl hrát Shadowrun?
  Jeden Decker hledá práci.

  Nebo pokud hledáte Game Mastera tak se ozvěte.

  Moje původní skupina se rozpadla.

 2. Kromne techto, do cestiny prelozenych, doplnku existuje spoousta sourcebooku, ktere v Cechach nikdy nevysly a nevyjdou. Kazdy si pro sebe neco najde. Zaplacnu tady, s dovolenim, kousek mista vyctem tech nejklasictejsich: The Grimoire-pro magiky a adepty, nova kouzla a totemy, ale hlavne pravidla pro tvorbu novych zaklinadel a zasvecovani na vyssi stupne, ktere pridava magii a umoznuje par vychytavek. Shadowtech a tusim Cybertech-cyberware a bioware a spousta doplnujicich a vysvetlujicich clanku o vlivu dratu na lidsky organismus a psychiku. Rigger2 ci Rigger black book-spousta novych hracek pro riggery… Fields of fire-zoldaci, boj v poli, vojenska technika. A samozrejme spousta sourcebooku o mestech a korporacich, napr. Seattle sourcebook ci Tir na NOght o Irsku. Snad vsechny sourcebooky o Runu ma tvor jmenem HAC. Vyskytuje se treba v klubu shadowrun na http://www.pruvodce.cz, nebo se s nim da domluvit nekde na Conu… Lidem, ktere alespon trosku zna bez problemu sourcebooky pujcuje, nevim, jak by se tvaril na nekoho ciziho, ale snad by se dal premluvit a pujcil to na okopirovani pro vas tym…

 3. shadowrun
  Napiste prosim konkretne adresy zaoberajuce sa Shadowrunom.

 4. Prosba
  Som uz v rune. Veteran a uz len tak nieco neprekvap9. Ale ludia mohli by ste mi niekto napisat ake knihy na motivi Shadowranu u vas visli. Urcite sa nako dohodneme. Moj rotacnY gulomet deflorator vam bude k sluzbam. Vela stastias v tienoch.

Zveřejnit odpověď