Ramax 10/2001 v prodeji!

Od středy, 31.10.2001 bude v distribuci již desáté číslo časopisu RAMAX! Jako vždy nabité recenzemi, povídkami a rozhovory!

Právě vyšel RAMAX 10/2001

Co všechno v něm na vás čeká?

                Pagiho zamyšlení nad tím, zda J. K. Rowlingová dostala Huga právem. Současně máte možnost podívat se do „zákulisí“ vyhlašování této prestižní ceny.

                Shrek je překvapením letošní animované sezony, opět Pagi vám k tomu přidá hrst zajímavých informací

                Polemický příspěvek Simony Kučerové, překladatelky knihy Takový jiný svět. Najde někdo odvahu polemizovat s jejími názory?

                Exkluzivní rozhovor s Harry Harrisonem. Víte, co je snem každého autora? Sami budete překvapeni odpovědí, kterou v rozhovoru naleznete.

                Ve filmových chybičkách jsme se tentokrát „kritickým okem“ podívali na kultovní horor Vřískot. A něco se našlo…

                Rekordní počet 53 recenzí, je snad třeba ještě něco dodávat?

                A.I, Jurský park III, Planeta opic, Spy Kids – recenze na nové filmové hity a jako třešnička na dortu recenze filmu Dracula.

                Spoustě z vás by už určitě mýty a legendy Otomara Dvořáka chyběly, nemusíte mít strach, čeká na vás Stopa podsvětního koně.

                Vše uzavírají jako vždy žebříčky. TOP 15 má sice nového vítěze, ale je to opět v „rodině“, jen druhý díl nahradil třetí. A Démon temnoty tak „převálcoval“ i tajného favorita měsíce Keltiku.

Lze zvětšit!I toto číslo najdete v běžné distribuční síti, takže se ptejte ve svých trafikách, PNSkách a jiných prodejnách denního tisku. Dokud tímto způsobem „nedonutíte“ své trafikanty k objednávání RAMAXu, bude se stávat, že někde bude, ale už o ulici dál se budou tvářit, že o něčem takovém v životě neslyšeli.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď