Trekfest 012 – ples, táborák, křest a divadlo (PR)

Star Treková linie na Festivalu fantazie se nezadržitelně blíží. Již máme jasno v tom, co všechno na vás bude v městečku Chotěboř čekat. Dovolte mi tedy malou exkurzi po programu a trochu té neskrývané reklamy. 🙂

Trekfest 012

Letos Trekfest začne 4. 7. od 21:00 ve velkém sále KD. Zahájení proběhne vskutku slavnostně – Plesem Akademie. Na rozdíl od minulého roku nebude součástí plesu imatrikulace studentů Akademie. Hned od počátku se tedy budete moci vrhnout do víru tance. V rámci plesu dojde i na tombolu, barmanskou šou s míchanými drinky a zábavné soutěže, které dovolí tanečníkům vydechnout.

5. 7. již bude program od 9. hodiny ranní. Těšte se na směsici přednášek, stejně jako v minulých letech. Večer od 20:00 bude v kině probíhat Cosplay. Doufám, že se přihlásilo mnoho Star Trek kostýmů a ty ovládnou tuto kostýmovou soutěž. Aby vám nebylo líto, že přijdete o nějakou zajímavou přednášku, bude během Cosplaye v programu Trekfestu promítán film.

6. 7., tedy v pátek, pro vás máme kromě celodenního programu připraveno od 20:00 promítání divadelního představení „Noc na Enterprise“. Kdo nestihl zhlédnout tento krásný kousek naživo, nemusí tedy zoufat. Poté proběhne od 22:00 Star Trek táborák, kde si můžete oprášit své znalosti Star Trekových textů u speciálně vyrobeného ohýnku do uzavřených prostor. K mání bude i nový zpěvník, obsahující písně ze dvou Star trek muzikálů – Švestkový Worf a Noc na Enterprise. V rámci táboráku vás chci také pozvat na křest velmi očekávané knihy „Star Trek Titan: Černý král“. Přítomen bude překladatel a redaktor Star Trekových knih z nakladatelství Laser-books. Samozřejmě, že bude kniha k dispozici i ke koupi.

7. 7. v sobotu se můžete těšit na divadelní hru „Chrám Proroků“, která proběhne od 14:00 ve velkém sále KD. Dozvíte se v ní, jaké historky o tajemných Prorocích kolují mezi lidem Federace. Dále budou přednášky a soutěže pokračovat až do pozdních nočních hodin a 8. 7. dopoledne se čtyřmi posledními programy pomalu s Trekfestem 012 rozloučíme.

To ale hodně předbíhám. Teď je na čase se těšit a 4. 7. přijet na Trekfest, abychom si tento svátek Star Treku co nejlépe užili. Podrobný program Trekfestu naleznete na http://www.trekfest.cz/program.htm.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď