Zveme na CONIáše 2010 (PR)

CONiáš, který se usídlil v Městské knihovně v Praze, se letos odehraje již počtvrté. Každý ročník jsme spojili společným tématem – loni jsme se zaměřili na Prahu ve fantastických světech, předloni na strach v našich srdcích. Letos CONiáš přilétá na dračích křídlech.

Draci vás budou provázet po celou dobu conu. Čekají vás zajímaví hosté (například Petr Janeček, Pavel Renčín, Jiří W. Procházka, Vlado Ríša a mnozí další), přednášky, besedy, hry, soutěže, výstava, hudba i film, pokřtíme zbrusu novou knihu od Jana Pohunka Temní ilumináti a rozsáhlou antologii Legendy: Draci. Určitě připravíme i další překvapení, takže se můžete těšit.

Dostanete se k nám snadno – CONiáš se odehraje v sobotu 18.9. 2010 v Ústřední knihovně MKP (Mariánské náměstí 1, Praha 1) – pokud vejdete hlavním vchodem, sestupte po schodech k sálům. A tam se už určitě neztratíte.

Pro čtenáře MKP je vstup zdarma, ty ostatní to bude stát přesně tolik, kolik by dali za novou průkazku, tj. 80 Kč (použitou vstupenku je možné v jakékoli pobočce MKP vyměnit za čtenářský průkaz s nastavenou platností na dva měsíce zdarma). Program začíná v 10:00 a skončí v podvečerních hodinách promítáním filmu. Více informací o programu i o samotném conu naleznete na adrese http://www.mlp.cz/conias10. Facebookaři se mohou připojit na naši fanstránku na Facebooku.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

9 komentářů

 1. tak to se mnou teda nepočitejte! tahlenc akce je dycky nejveci shit, dycky kdyz na konci nasleduje ten zaverecny stryptýz tak sem se minule poblil! to rači pudu na vaška a evu než trpět pod timdle!

 2. Zajímavá emotivní reakce. A proč? To je vtip, nebo reakce na skutečnost, že mohou být i malé cony, které bývají každý trochu jiný ? (Samozřejmě také každý pro svoji kategorii účastníků :-))

 3. Letos jsme striptýz přesunuli do velkého sálu, aby se na něj vešlo více blijících individuí. Samozřejmě každý, kdo požádá,dostane vlastní kbelík nebo lavorek (samozřejmě s logem knihovny a speciální nálepkou knihovny), aby si svůj “poklad” mohl odnést domů. Nese se totiž pověst, že kdo si co v knihovně vyrobí, to se mu promění ve zlato! (a to ihned, nejsme nějaký zastaralý Blaník!)A ještě dobrá zpráva pro Uzla: pro příští ročník počítáme s dvojstriptýzem a účast přislíbilo právě jeho oblíbené duo 😉

 4. Jak to je s těmi Temnými ilumináty?
  V programu o nich není ani zmínka.

 5. to: Jan Vaněk:já tam vloni taky byl.. nepoblil sem se, líbilo se mi to… je ta takový ghmm.. tajný.. tajemný.. vzrušující! přece to nebudou dávat na každej podělanej plakát!

 6. mmh.. řikate dvojstryptyz? vasek a eva? to si jeste rozmyslim, mozna by to nemusely s nima byt tak zly.. doufam ale ze se tam zas na podium nepriplazy ožraly JWP a zacne se svlikat! to bych pak naprosto zvrhl cely kurz zlata

 7. 2 uzel
  Díky za motivaci, chlapče. Původně jsem chtěl dorazit střízlivej a přijít po dvou. Tohle je lepší.

 8. Ach tak.
  A prosím, Shrek bude z celuloidu, nebo DVD, a v jakém jazyce?

Zveřejnit odpověď