Na co se můžete těšit na Fantasy Planet?

Naši drazí čtenáři,
Jednou za čas určitě není špatný nápad připomenout si, co všechno pro vás redaktoři Fantasy Planet připravují a trošku vás navnadit i na věci budoucí.
A ten pravý čas právě nastal!

Stručné shrnutí začneme od záležitostí, se kterými se můžete na našich stránkách setkávat již delší dobu. Nechme stranou klasické recenze a rozhovory, o těch už určitě víte; pojďme si spíš připomenout projekty, se kterými se nesetkáváte každý den.

Prvňáci

I když poslední dobou nebyl tento redakční projekt moc vidět, stále rádi podporujeme začínající autory.  V rámci Prvňáků přinášíme recenzi na jejich knihy spojené s rozhovorem – každý autor rád popovídá o svém literárním děcku. Podmínkou je, aby autor vydal maximálně dvě knihy, jinak už nemůže být považován za Prvňáka.

Neváhejte, a s důvěrou se na nás obraťte se svojí knihou nebo tipem na zajímavá prvňácká díla. Uděláme, co bude v našich silách!

Čtenářské povídky

Povídky jsou staronovou záležitostí. Princip je jednoduchý – máte v šuplíku povídku, o které si myslíte, že je dobrá? Pošlete nám ji na email redakce@fantasyplanet.cz a my ji vydáme! A pokud budete chtít, rádi vám napíšeme, co si o vašem díle myslíme.

V Čechách po Slovensky

I na Slovensku vychází skvělá literatura dostupná českému čtenáři. A my vás rádi upozorníme na zajímavé autory a zajímavá díla slovenské fantastiky – vždyť na to v redakci máme dokonce „zahraniční“ specialistku ENU!

Nově se podařilo navázat i spolupráci s fandom.sk, takže slovenská fantastika otevírá našim čtenářům skutečně brány dokořán.

 

A nyní k věcem, které jsou zatím v oblasti plánů a příprav.

Máme dojednáno několik z našeho pohledu zajímavých spoluprací, v rámci kterých plánujeme vydávat tematické speciály. Pokud se vše vydaří, připravíme pro vás speciál o Agentu JFK, ponoříme se do hlubin her na hrdiny a v šuplíku máme i pár dalších zajímavých témat.

Fantasy Planet také poměrně nově funguje jako mediální partner skvělých knižních titulů. Naší premiérou byl Vesmír s čokoládou Jany Rečkové a Jiřího Dluhoše, čerstvě jsme se stali partnery Zřídel Kristýny Sněgoňové a antologie Ve stínu magie editorů Borise Hokra a Leoše Kyši – čekají na vás recenze, rozhovory, reportáže ze křtů…

A doufáme, že se nejedná o naše poslední mediální partnerství.

Další záležitost, nad kterou přemýšlíme již dlouhou dobu, jsou recenze „starých dobrých“ kusů, které by rozhodně neměly zapadnout. Jenže těch skvělých novinek je tolik…

A na závěr – velký rest, který nás tíží jako balvan a který konečně také začínáme řešit – SOUTĚŽE. V anketě vyšlo, že vám na našem webu chybí nejvíc, tak doufáme, že konečně v tomhle ohledu pořádně zabereme.

Tak tolik ve stručnosti něco málo o zákulisním i předkulisním dění.

Pokud i vy máte nápad, radu nebo nám chcete pomoc, rozhodně se nebráníme. Najdete nás na redakce@fantasyplanet.cz!

Děkujeme za vaši přízeň!

Redaktoři  Fantasy Planet

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď