Podpořte i vy vydání nové fantasy ságy Lucie Brodíkové

Právě odstartovala kampaň za účelem vybrání finančních prostředků na tisk prvního dílu velkolepé románové série s názvem Kvadriga. První díl se jmenuje Mezi dvěma ohni. Děj se odehrává v magickém světě, plném kouzel, tajemna, mýtických bytostí…. A protože to zní zajímavě, rozhodli jsme se požádat o podporu i vás, naše čtenáře.

Odkaz na probíhající kampaň je:  http://bit.ly/KupOhen

Jak již bylo napsáno,první díl ságy se jmenuje Mezi dvěma ohni.

Vše potřebné se dozvíte z odkazu uvedeného výše, takže nabízíme alespoň malou ochutnávku v podobě anotace a vizuální podobu knihy.

 

Říkají si Kvadriga – čtyřspřeží.

Spolupráce čtyř vládců živlů, služebníků zla, by se dozajista stala zkázou celého magického světa! Zatím jsou však jen tři, protože čtvrtý se k nim odmítá připojit. Podaří se mu zvítězit nad silou zbylého ďáblova trojlístku? Snad mu v tomto boji pomůže mladý vysokoškolský docent, který ale už deset let zápasí s vlastními démony. Do jeho života však právě nyní vstupuje někdo, kdo mu má být nápomocen na trnité cestě vyrovnání se s jeho děsivou minulostí. Novopečená asistentka Cellestia mu svou soustavnou přítomností v jeho pracovně doslova pije krev. Jak ale zkrotit tuto vzpupnou bytost, ukázat jí, kdo je tady pánem, a přitom se do ní nezamilovat a nezměnit nakonec sám sebe? Těžko! Claudius Drake by o tom mohl vyprávět!

„Jsou jako dva dravé ohně. Ohně, které se musí strávit navzájem, aby uhasly.“

Tiberius Maximus Vinstel, velmistr goirský

 

 

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page