NEDĚLNÍK: Čas prvňákům zaslíbený

Dnešní nedělník s řádnou dávkou optimismu naservíroval přímo samotný šéfredaktor.
Tak uvidíme, jak dlouho nám v redakci září vydrží, protože máme rozpracovaných a dohodnutých ještě několik dalších spoluprací.
A pokud nám chce zaslat miliony děkovných či nenávistných dopisů, nebo se zkrátka jen vyjádřit k nějakému (ne)aktuálnímu tématu, pošlete svůj text na redakce@fantasyplanet.cz!

Možná jste si všimli, že se po delší době vrátila (a to hned dvakrát!) na náš web rubrika Prvňáci přinášející recenze děl začínajících českých autorů včetně rozhovoru s nebohým začínajícím psavcem.

Je zvláštní, že to přišlo tak nějak samo. Prázdniny jsou totiž ideální okurková sezona, během které vlastně nic moc zásadního nevychází. A tak se v redakčním emailu začaly vršit nabídky prvotin spolu s úpěnlivými dopisy autorů a autorek tušících v této hluché sezoně svoji šanci se širokou škálou argumentů proč bychom měli zpracovat recenzi právě na jejich dílo. Máme redakci s měkkým srdcem, a tak jsme se kolektivně dohodli většinu žadatelů překvapit pozitivní reakcí a zejména žádostí o rozhovor. Některé anotace totiž nevypadaly a nevypadají vůbec špatně.

Z toho logicky vyplývá, že vás, naše čtenáře, čeká ještě slušná řádka hodnocení literárních prvotin a druhotin –dali jsme si totiž za cíl, že pro vás druhého …. /zde si doplňte jméno svého oblíbeného komerčně úspěšného autora/ najdeme!

Tak nám držte palce, občas je to docela boj. A třeba nám i dejte vědět, jak se vám naše společná redakční snaha líbí. Ale i nadále platí, že se pokusíme vyjít vstříc naprosté většině nováčků – jsme nepoučitelní a víra nás neopouští. Navíc – září je přece čas prvňákům zaslíbený.

 

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď