Nové změny

Konečně jsem se dostal ke slovu v úvodníku já a jsem tomu tuze rád, protože bych vám všem rád oznámil 2 skvělé noviny: máme WAP verzi našich stránek! (wap.fantasypla­net.cz) a taky máme……

Konečně jsem se dostal ke slovu v úvodníku já a jsem tomu tuze rád, protože bych vám všem rád oznámil 2 skvělé noviny:

  • máme WAP verzi našich stránek! (wap.fantasypla­net.cz)
  • a taky máme verzi pro PALM počítače! (palm.fantasy­planet.cz)

Ano, teď už si klidně nové články můžete přečíst na displejích svého mobilního telefonu či svého PDA. A to jak v přeplněném autobuse tak během odpolední siesty na některém z Kanárských (dosaď libovolný) ostrovů :o) Tímto vylepšením se i naše stránky zařadily mezi ty, jež poskytují komplexní informace na všech typech prohlížečů (Internet browser, mobilní telefon, PDA). Věříme, že budete spokojeni!

Další novinkou je úprava a přesunutí, již nepřehledných, tabulek (informace, hodnocení, čtenářské hodnocení) ve článcích do pravého sloupce spolu s obálkou knihy a možností nákupu na internetovém knihkupectví MORDOR. Věřím, že takto se to zpřehlední a čtenářům se nabídne pohromadě větší možnost reagovat na daný článek.

To by bylo ze změn zhruba vše, náš mladý dynamický team připravuje však další a další nové vylepšení. Již teď mám rozpracovány další 2. Pokud byste chtěli i vy vstoupit do našeho teamu a stát se redaktory tohoto serveru či jinak s námi spolupracovat, pak neváhejte a napište na email nero@taxnet.cz, kde se dovíte vše potřebné.

Nakonec, ale s nemalou důležitostí, bych rád poděkoval čtenářům, kteří nám zachovávají svou stálou přízeň i novým čtenářům. Díky vám je tento server tím, čím je a to prakticky nejnavštěvovanějším fantasy serverem na českém Internetu. Ještě jednou díky!

Nero

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zanechat odpověď