Povídky budou!

Poslední dobou se nám čím dál víc množí dotazy jak je to na Fantasy Planet s povídkami od čtenářů. Čtěte a radujte se!

Vážení čtenáři,

snažíme se být především portálem pro vás. A protože máme pocit, že oceníte možnost přečíst si dobrou povídku, vyzýváme všechny psavce, aby se nebáli zaslat nám texty, o které by se s vámi, čtenáři, rádi podělili.

 

Pokud vám leží v šuplíku krátký text, o kterém máte pocit, že si zaslouží zveřejnění, s důvěrou nám ho pošlete na adresu redakce@fantasyplanet.cz s předmětem Čtenářská povídka. Spolu s ním můžete poslat i krátkou anotaci, která potenciální čtenáře navnadí na čtení.

Tematicky se přikláníme k fantasy, sci-fi a hororu, ale neodmítneme ani dobrou detektivku. Snažíme se být politicky neutrální, korektní a vůbec slušňáci, takže si vyhrazujeme právo neuveřejnit text, který dle našeho názoru nesplňuje naše interní kritéria publikovatelnosti. Zároveň si nárokujeme možnost neuveřejnit také texty, které dle názoru redakce nedosahují potřebné literární úrovně (kolikrát jsme již slyšeli argument typu „Kamarádi říkali že je to bomba“).

Vzhledem k našim omezeným redakčním kapacitám můžeme nabídnout „odborný posudek“ maximálně třem vylosovaným povídkám měsíčně – pokud tedy stojíte o komentář některého z náhodně vybraných členů redakce, připište to do emailu.

Pokud máte svůj text vychytaný a stačí vám ho jen uveřejnit, dejte nám to vědět – a dejte nám zhruba měsíc na vydání. Záleží na množství a pořadí obdržených kusů.

Redakce neručí za to, zda byl text někde uveřejněn (pokud ano, hrdě nám to připište), takže věříme v čestnost našich přispěvatelů!

Pokud nám k textu pošlete i ilustrační foto či dvě / obrázek / ilustraci (opět pamatujte na to, že máme nějaké zásady publikovatelnosti), budeme jedině rádi.

 

Těšíme se na vaši tvorbu, a děkujeme, že nám pomůžete tvořit  náš/vás web!

 

Vaše redakce

 

PS: Možná ještě časem přijdeme na některé věci, které jsme v prvotním nadšení nevychytali a neošetřili pravidly.

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Zveřejnit odpověď