S počátkem školního roku přicházejí Prvňáci

Vážení čtenáři Fantasy Planet, jak jste si jistě všimli, náš web podporuje začínající autory a rád na jejich díla i upozorňuje. Proto jsme se rozhodli přijít s projektem nazvaným Prvňáci.

Tematicky jsme lehce zneužili začínající školní rok, ale tento projekt má dlouhodobý charakter. Jeho podstatou je upozornit na autorské nováčky a přinést čtenářům recenzi na jejich knihu v kombinaci s rozhovorem s autorem.

Určitě se budete ptát, co si představit pod pojmem nováček. Nemáme pevně dané mantinely, ale obecně bereme jako směrodatný počet vydaných knih, maximální limit jsou dvě. Rádi samozřejmě vyzdvihneme i práci povídkářů a povídkářek, tvůrců komiksů a dalších autorů děl zařaditelných do žánru literatury. Po dohodě dáme rádu prostor i tvůrcům stolních her. Prostě a jednoduše – chceme představit nové, neokoukané tváře! Podmínkou je samozřejmě poskytnutí recenzního výtisku a rozhovoru (ideálně s fotkou či dvěma).

V současné době již máme vytipovanou pětici autorů a děl, kterým bychom se chtěli věnovat. Abychom však neovlivňovali hlas lidu: nebojte se nám do komentářů napsat, jaké dílo nebo autor pasující do kategorie nováčků Vás zaujal a využít můžete i náš email fpprvnaci@seznam.cz s předmětem PRVŇÁCI. Ozývat se mohou samozřejmě i sami autoři, kteří se nebojí našich nekompromisních recenzentů!

Vybraná jména a díla budeme postupně zveřejňovat a samozřejmě Vám dáme šanci zeptat se autora na (skoro) vše, co by Vás mohlo zajímat.

Pevně věříme, že vás Prvňáci zaujmou, že se podaří odhalit některé zajímavé talenty, a hlavně že se nebudete bát dávat nám tipy a vyptávat se.

 

Za redakci,

Martin Bečvář

Sdílet...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

1 komentář

  1. Dnes se nám ozval první potenciální zájemce o pět minut slávy a přidal i zajímavý tip na autora, kterého by chtěl naším prostřednictvím vyzpovídat. Inu, uvidíme, ale uděláme, co bude v našich silách!

Zveřejnit odpověď